biserBiser Alüminyum ALUEXPO ile Ticaret Trafiğini Hızlandıracak

Sektörde yaklaşık 40 yıllık tecrübeye sahip Biser Alüminyum’un Yetkilisi Sinan BÜBER ile ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz, fuarda gerçekleştirdikleri görüşmeler ve sergiledikleri ürünler hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

CMG Alüminyum ALUEXPO’dan Aldığı Taleplerle Kapasite Artırma Yatırımı Gerçekleştirdi

CMG Alüminyum A.Ş. Genel Müdürü Cemal GÜNEŞ ile ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz, fuar sırasında kurulan iş bağlantılarının firmanın faaliyetlerine kazandırdıklarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

dogus dokumDoğuş Döküm 2022’de Satışlarının En Az Yarısını Dünya Ülkelerine Gerçekleştirerek Yeni Başarı Hikayelerine İmza Atacak

Doğuş Döküm Firma Yetkilisi Adem KELEŞ ile ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz, fuarda sergiledikleri en yeni ürünler ve 2022 hedefleri hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

hakim aluminyumHakim Alüminyum Kapasite Artışıyla Üretiminin Yüzde 25’ini İhraç Edecek

Hakim Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KESKİN’den 20 yıllık köklü tecrübenin eseri olan firmanın faaliyetleri ve 2022 hedefleri hakkında bilgiler aldık.

 

Sacit Zorlu Metal A.Ş En Yeni Teknolojilerin Eseri Yenilikçi Ürünlerini İstanbul Yapı Fuarı’nda Sergiledi

Sacit Zorlu Metal A.Ş. Satış Müdürü Ferhat ZORLU ile İstanbul Yapı Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, Ar- Ge ve inovasyon faaliyetlerine değinerek fuarda sergiledikleri en yeni ürünler hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

Celalettin KIRBOZ: “ALUEXPO, Firmaların Ar-Ge ve İnovasyon Gücünün Temsilcisi Oldu”

Sima Alüminyum Genel Koordinatörü Celalettin KIRBOZ ile ALUEXPO Fuarı’nı  değerlendirdiğimiz, fuarın Ar-GE ve inovasyon çalışmaları odağında firmalara ve sektöre katkılarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Ekstek XP Alüminyum Ekstrüzyon Profil Kalıpları ALUEXPO ile Hedef Kitlesini Genişletti

Ekstek XP Alüminyum Ekstrüzyon Profil Kalıpları Genel Müdürü Makine Mühendisi Hakan OKUTAN ile ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz, fuar sırasında gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin bilgiler aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

ada trustar logAda Trustar Daha Yaygın Bir Ağ Kurarak Çevre Ülkelerdeki Potansiyelini Artıracak

Ada Trustar Teknik Müdürü Şenol MEYDAN ile ALUEXPO’ya ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarın firmaya kazandırdıklarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

almin aluminyumAlmin Alüminyum 2 Yılda 20 Ülkeye İhracat Yapacak

Almin Alüminyum Profil Genel Müdürü Serdar BULUT ile firmanın faaliyetleri hakkında bilgiler aldığımız, ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz, yeni yatırım planlarının kazanımlarına projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

Pixera Teknoloji En Yeni Yazılımlarının Son Versiyonunu ALUEXPO’da Sergiledi

Pixera Teknoloji Genel Müdürü Sedat TİRYAKİ’den ALUEXPO’ya ilişkin değerlendirmelerini alarak fuarda sergiledikleri ürünler ve kurdukları iş bağlantıları hakkında bilgiler edindik.

 

mineria metalHasan ÇUHACI: “Gerald Group Olarak Sektörde Alternatif Yaratarak 10 Yılda Yüksek Büyüme Trendi Yakaladık”

Mineria Metal Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ÇUHACI ile Nuh Şirketler Grubu’nun 3. kuşak temsilcilerinden biri olarak alüminyum sektöründe yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi aldığımız, Gerald Group’un Türkiye’deki tek temsilcisi olarak sektörde fark yaratan duruşlarını tanımladığımız, alüminyum ekonomisini masaya yatırdığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

inteknoİntekno Teknoloji Transfer San. ve Tic. A.Ş. Verimlilik ve Tasarruf Sağlayan Ürünleriyle Sürdürülebilir Geleceğe Odaklandı

İntekno Teknoloji Transfer San. ve Tic. A.Ş. Satış ve İş Geliştirme Müdürü Erhan KARA ile firmanın üretim, ihracat, satış, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri hakkında bilgiler aldığımız, ALUEXPO’yu değerlendirdiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Türk Savunma ve Havacılık Sektörü 2023’te İhracatta 10,2 Milyar Doları Aşmayı Hedefliyor

SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami KELEŞ ile geliştirdiği yüksek teknolojiler ve yürüttüğü faaliyetlerle Türkiye’nin dünya ülkeleri arasında önemli bir konuma yükselmesini sağlayan savunma ve havacılık sektörlerinde 2021 yılında yaşananları, sektörün son yıllarda ortaya koyduğu başarı hikayelerine projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

edip aluminyumEdip Alüminyum Cephe Sistemleri 2021’de İhracatını 2’ye Katladı

Edip Alüminyum Cephe Sistemleri Kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı Edip ALICI ile firmanın faaliyetleri ve ürün grupları hakkında bilgiler edindiğimiz, başarılı ihracat faaliyetlerine ve 2022 hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

alexmach 02Alexmach Mühendislik Tasarım ve Teknolojik Kabiliyetini Artırarak İhracatta %50 Seviyesine Ulaşacak

Alexmach Mühendislik Genel Müdürü İlker DOĞRUYOL ile sektördeki kariyer yolculuğundan yola çıkarak firmanın kuruluş aşamasından bu yana geçtiği kritik noktalara değindiğimiz, sektördeki gelişmeleri masaya yatırdığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Ömer Faruk BAKANER: “2022’de Kalitemizi Koruyarak İhracatımızı ve İç Piyasaya Sağladığımız Hammadde Miktarını Artıracağız”

Alfa Metal CEO’su Ömer Faruk BAKANER ile sektörde yaşanan gelişmelere ilişkin değerlendirmelerini ve bu yıla dair öngörülerini aldığımız, sektördeki arz- talep dengesine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

eksmakPandemiyi Fırsata Çeviren Eksmak Makine Profil Kalıp, 2022’de Global Adımlarını Hızlandıracak

Eksmak Makine Profil Kalıp kurucularından Caner TUTUĞ ile 2 yılda yükselen bir performans sergileyen firmalarının kuruluşu hakkında bilgiler edindiğimiz, 2022 hedeflerine ışık tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Arma Yapı Sistemleri A.Ş En Yeni Markalarıyla Fuarda Gövde Gösterisi Yaptı

Arma Yapı Sistemleri A.Ş Ortakları Ayhan BAYRAM ve Cem YEŞİLIRMAK ile fuara ilişkin görüş ve değerlendirmelerini aldığımız, fuarın yeni markalarının yolculuklarına kazandırdıklarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

point spacerPoint Spacer Fuar Sırasında Yeni Bayi Görüşmeleri Yaptı

Point Spacer Firma Yetkilisi Seyit ÇOBANYILDIZ’dan firmalarının faaliyetleri ve ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmalara ilişkin bilgiler aldık.

cmg aluminyumCMG Alüminyum Tüm Ekipman ve Yatırımlarıyla 2022’ye Hazır

CMG Alüminyum A.Ş. Genel Müdürü Cemal GÜNEŞ ile üretim, yatırım ve ihracat faaliyetlerine ilişkin en yeni gelişmeler hakkında bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Albert Genau Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Bayilik Başvurularını Artırdı

Albert Genau Yönetim Kurulu Başkanı Adil IŞILDAK ile firmanın ürün geliştirme ve bayi stratejisinin kazanımlarını fuar değerlendirmeleriyle birleştirdiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

abg groupABG Group, Türkiye’de Cam, Kapı, Pencere Sektörlerinin En Kapsamlı E-Ticaret Pazaryerini Kurdu

ABG Group Yönetim Kurulu Başkanı, Ahmet Burak GÖÇÜMLÜ ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda gerçekleştirdikleri çalışmalardan yola çıkarak yeni e-ticaret oluşumları camtr.com pazaryerinin hedeflerine değindiğimiz sundukları çözüm ortaklığının yansımalarını ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik. 

Alcas Metal A.Ş Fuar Sırasında Geleceğin Birlikteliklerini İnşa Etti

Alcas Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Ortağı Mehmet YILMAZ ile firmanın farklı bakış açısının getirdiği avantajları konuştuğumuz, fuar vesilesiyle gelecek hedeflerine projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Fatih ÖZMERT: “Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları ile İnşaat ve Yapı Sektörlerine Değer Katıyoruz”

Reed Tüyap Fuarcılık  Genel Müdür Yardımcısı Fatih ÖZMERT ile Reed Tüyap çatısı altında düzenlenen Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuarları’nın hazırlık sürecini ve fuarın sektör temsilcilerimize kazandırdıklarını ele aldığımız, bu kapsamda fuarın başarılı sonuçlarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

dogru camDoğru Cam Geniş Makine Parkuru ile En Yeni Teknolojilerle Kalite Çıtasını Artırmaya Odaklanacak

Doğru Cam Kurucusu A. Kerim KARTAK ile firmanın kurulduğu günden bu yana geçirdiği dönüşümleri ele aldığımız, rekabet gücünü artıran yönleri hakkında bilgiler edindiğimiz, sektörde yarattıkları kalite ve güven algısının sırlarını öğrendiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ekol aluminyumEkol Alüminyum, Gerçekçi Hedeflerle İlerleyerek Yeni Yatırımlarıyla Büyümesini Sürdürüyor

Ekol Alüminyum firma yetklisi Suat UZUNAL ile sektörde edindikleri 23 yıllık köklü tecrübenin eseri olan gerçekçi hedeflerin izinden giden yaklaşımlarının sonuçlarını konuştuğumuz, pandemi döneminin en önemli kazanımı olan Bilecik fabrika yatırımıyla ilgili bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

vedat aluminyumVedat Alüminyum Hazır Doğrama Yatırımı ile Faaliyetlerine Verimlilik Kazandıracak

Vedat Alüminyum Satış ve Organizasyon Sorumlusu Pınar SUBAŞI ile faaliyet alanları ve ürün grupları hakkında bilgiler edindiğimiz, rekabetçi avantajlarına değindiğimiz, 2021 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalar ve gelecek hedeflerini ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

agra mimarlikMimar Nihat ŞEN: “Türkiye’de Kentsel Dönüşüm ‘Bina Yenileme’ ile Karıştırılıyor”

Agra Mimarlık Kentsel Dönüşüm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Kentsel Dönüşüm Uzmanı Mimar Nihat ŞEN ile 22 yıldan bu yana “Kentsel Dönüşüm”ün tüm alanlarında sürdürdüğü çalışmaları konuştuğumuz, Türkiye’de kentsel dönüşüm çalışmalarını ekonomik ve sosyal yönden masaya yatırdığımız verimli bir röportaj gerçekleştirdik.

inter fire glassInter Fire Glass Avrasya Pencere Fuarı ile İhracat Açılımı Başlatacak

Türkiye’nin yerli ve milli gücünün temsilcilerinden Inter Fire Glass’ın firma yetklisi Cemal BABATAŞ ile Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda sergiledikleri yangına dayanıklı cam ürün grubu hakkında bilgiler edindiğimiz, fuara ilişkin görüşlerini ve aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Eşsiz Ürün Patentine Sahip Olan Sercair, Pandemiye Rağmen Müşteri Portföyünü Genişletmeyi Sürdürüyor

Yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair’in Satış Temsilcisi Niyazi ESİM ile firmayı daha yakından tanıdığımız, ürünlerinin fark yaratan yönleri hakkında bilgi aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

vbh logoVBH Türkiye, Hızlı, Güvenli ve İnovatif Hizmetini Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’nda Tedarikçilerle Buluşturdu

VBH Kapı ve Pencere Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. Satış Direktörü Baskın ERDOĞAN ile kapı pencere sektörüne kazandırdıkları sistemlerin avantajları hakkında bilgiler aldığımız, Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları’na ilişkin değerlendirmelerini içeren bir röportaj gerçekleştirdik.

interİnter Plastik, 2022’de Yeni Yatırımlarıyla Üretim ve İhracatta Atağa Geçecek

İnter Doğrama A.Ş. kurucu ortaklarından Serkan ŞENER ile sektörde 23 yıla ulaşan birikimlerinin bir sonucu olarak elde ettikleri başarıları konuştuğumuz, çözüm ortaklarıyla sürdürdükleri üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

exal aluminyumExal, Alman İş Disiplini ve Teknoloji Odaklı İş Kültürüyle Sektöre Değer Kazandırmayı Sürdürüyor

Exal Alüminyum Genel Müdürü Bülend KARLIKAYA ile 35 yılık alüminyum serüveninin izinden giderek, Alman iş disiplinini ve teknoloji odaklı iş kültürüyle kurdukları Exal Alüminyum ile sektöre kazandırdıkları katma değerleri konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

 

ergbeyErgbey Şirketler Grubu, Bünyesine Eklediği Makrowin Markasıyla 5 Yılda Dünya Liderliğini Hedefliyor

Ergbey Şirketler Grubu yetkilisi Sinan GÜLOĞLU ile bünyelerinde bulunan 3 firma ile kırmızı çizgilerinden olan “kaliteli ürün ve hızlı teslimat” ekseninde sektöre kazandırdıklarını, ihracat faaliyetlerinde ulaştıkları son noktayı ele aldığımız, bünyelerine kattıkları Makrowin markasıyla ürün yelpazesini genişleterek dünya liderliğine uzanan hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

asel 89cAS-EL Yapı Endüstri Market A.Ş., 2000 Atölyenin Tedarik Zincirinin En Önemli Halkası Olarak Alanında Öncü Adımlar Atıyor

AS-EL Yapı Endüstri Market A.Ş. Genel Müdürü Doğuş BAYIR ile firmanın kuruluşundan bu yana 43 yılda ulaştığı son noktayı, e- ticaret platformu ve alüminyum doğrama üretim merkezi gibi yeni yatırımlarının yansımalarını, ürün ve hizmetlerinin sektörde fark yaratan rekabetçi avantajlarını konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

saha istanbulSAHA İstanbul, Dünyanın İlk Sanal Savunma Fuarı SAHA EXPO ile Uluslararası Arenada Yankı Uyandırdı

SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami KELEŞ ile dünyanın ilk sanal savunma sanayi fuarı olması sebebiyle uluslararası arenada büyük bir yankı uyandıran SAHA EXPO Sanal Fuar’ın kazanımlarını, kasım ayında düzenlenecek SAHA EXPO’nun detaylarını konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Alcas Metal A.Ş. Yeni Ürün Grupları Üreterek 5 Yılda Cirosunu 4’e Katlayacak

Alcas Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Ortağı Mehmet YILMAZ ile firmanın 1991 yılında alüminyum toptancılığı ile başlayıp Avrupa ve Amerika normlarında entegre alüminyum profil üretimine ulaşan 31 yıllık başarı hikayelerinin izinden gittiğimiz, yeni başarı hikâyelerinin habercisi niteliğinde olan gelecek hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Zahit Alüminyum, Ar-Ge Merkezi ve Sınır Tanımayan Yaklaşımı ile Katma Değerli Ürün Geliştirmeye Odaklanacak

Geliştirdiği 5 binden fazla ürününü enerjiden inşaata, otomotivden savunma sanayisine kadar çok sayıda sektöre kazandıran Zahit Alüminyum, Ar-Ge Merkezi’nde yeni geliştirdiği 20 yenilikçi ürünüyle fikri hak başvurusunda bulundu. Ürünlerin tescilini alan firma, Ar-Ge Merkezi odağında belirlediği 5 yıllık stratejik yol haritası kapsamında katma değerli ürün geliştirmeye odaklanacak.

metal kimyaMetal Kimya, Ar-Ge Çalışmalarıyla Geliştirdiği Farklı Ürün ve Hizmetleri Türkiye’ye ve Dünyaya Kazandıracak

Metal Kimya firma sahibi Yıldırım T. KALECİK ile müşteri- tedarikçi sıkıntılarının önüne geçebilmek adına başlattıkları cam emaye üretiminde ulaştıkları son aşamayı, firmanın gelecek hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

baykar 1aTürkiye, AKINCI TİHA ile Hava Savunması Yapabilecek Teknolojiye Ulaştı

Baykar Teknoloji Lideri ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk BAYRAKTAR, Türkiye’nin kendi ihtiyaçlarıyla birlikte dost ve müttefik ülkelerin ihtiyaçlarına cevap veren, dünya genelinde adından sıkça söz ettiren insansız hava araçlarını üreten bir konuma yükseldiğine dikkat çekerek, “AKINCI TİHA hava savunması yapabilecek kapasiteye sahip” dedi.

Powered by OrdaSoft!