aknur dis cephe 86b“Başarımızın Sırrı Azim ve Disiplindir”

Ak Nur Dış Cephe Firması kurucu ortaklarından Hüseyin YAVUZ ile sektöre başlangıç hikâyesi ve 2024 yılı hedeflerine dair bir röportaj gerçekleştirdik.

guneyler elektrostatik toz boyaGüneyler Elektrostatik, “Qualicoat Belgesi” İçin Hazır

Güneyler Elektrostatik Toz Boya A.Ş. kurucu ortaklarından Sayın Mehmet BOZKAPLAN ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

elit mimarlık lg 86Dış Cephe Mimarı Ahmet TIRAŞ; “Bildiklerimi Yeni Nesillere Aktarmak En Büyük Hedefim”

Elit Mimarlık kurucusu Dış Cephe Mimarı Ahmet TIRAŞ ile gerçekleştirdiğimiz röportajda; kitabı ve mesleğine bakışı hakkında bilgiler edindik.

ensar aluminyum 85a Ensar Alüminyum İhracat Ağını Daha Yukarılara Taşımak İçin Emin Adımlarla İlerliyor

Ensar Alüminyum Genel Müdürü Harun SARIDOĞAN ile firmanın faaliyetleri ve üretim merkezlerinin özellikleri hakkında bilgi edindiğimiz gelecek hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

atc aluminyum ATC Alüminyum “Yeni Gelmedik, Geri Geldik” Sloganıyla Sektördeki Faaliyetlerini Soluksuz Sürdürüyor

ATC Alüminyum Fabrika Müdürü Ali Osman SEVİM ile firmanın faaliyetleri ve ürün gruplarını ele aldığımız sektörün bugününe ve geleceğine projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

CMG Alüminyum 25 Milyon Dolarlık Yatırımla Ekonomiye Can Verecek

CMG Alüminyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal GÜNEŞ ile firmanın faaliyetleri ve yatırım hedeflerini konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

ozekin grup 84aÖz Ekin Grup Dünya Markalarını Üretme Yolunda, Yenilikçi Ürünlerini Pazara Sunuyor

Öz Ekin Grup Satış Direktörü Sedat ÇİMEN ile firmanın kuruluşundan bu yana sürdürdüğü faaliyetleri ile dünya markası olma yolunda atılan adımları konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

gns aluminyumGNS Alüminyum A.Ş. 2023’ü 10 Milyon Dolarlık Yatırımla Kapatacak

GNS Alüminyum A.Ş. ve İştiraklerinin Üretimden ve Ar-Ge’den Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdris GÜNEŞ ile firmanın 40 yıldır sürdürdüğü faaliyetlerinden yola çıkarak gerçekleştirdiği yatırımlar ve gelecek planlarını konuştuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Alexmach, Yüksek Mühendislik Gücüyle İhracatta Yüzde 50 Seviyelerine Ulaşmayı Hedefliyor

Alexmach Mühendislik Ortağı ve Genel Müdürü İlker DOĞRUYOL ile firmanınkuruluşundan bu yana sergilediği faaliyetleri ve gelecek hedeflerini ele aldığımız, sektörel değerlendirmede bulunduğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

pergolam logoPergolam Ürün Yelpazesini Genişleterek Yeni Pazarlara Açılacak

Pergolam Firma Yetkilisi Galip YILDIZ ile firmanın faaliyetleri ve ürün gruplarına ilişkin bilgi aldığımız, gelecek hedeflerine değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

IQ Alüminyum Türkiye’de ve İhracatta Daha Aktif Rol Oynamaya Hazırlanıyor

IQ Alüminyum Marka Satış Direktörü Müfit ATLAS ile firmanın sektöre sunduğu sistemler hakkında bilgi aldığımız, satış ve bayi yapılanmaları ile sektörde rekabet avantajı sağlayan faaliyetlerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Maer Makina Sırbistan WindoShow Fuarı ile Orta Avrupa’ya Odaklandı

Maer Makina Firma Sahibi Erhan ÖZCAN ile Sırbistan WindoShow Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, fuarın kazanımlarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

mimarlik vakfi Mimarlık Vakfı, Faaliyetlerini ve İşbirliklerini Geliştirerek Kamu Yararına Vakıf Olmayı Hedefliyor

Mimarlık Vakfı Başkanı Bülend CEYLAN ile vakfın kuruluşundan bu yana gösterdiği faaliyetler ve hedefleri hakkında bilgi aldığımız, İMSAD üyeliğinin vakfın faaliyetlerine sağlayacağı katma değere dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ege keskin camEge Keskin Cam 2023’te Tamamlayacağı Yatırımla Müşteri Portföyünü Genişletecek

Ege Keskin Cam’ın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali KESKİN ile firmanın 53 yıllık köklü tecrübesinin izinden giderek faaliyetleri hakkında bilgi edindiğimiz, Sırbistan WindoShow Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

aluaks 82Aluaks İhracatta Hedef Yükseltti

Aluaks Kurucu Ortağı Osman Kaan YARAN ile firmanın yurtiçi ve yurtdışı faaliyetleri hakkında bilgi edindiğimiz, bu seneki hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

amir aluminyumAmir Alüminyum Yeni Fabrika Yatırımıyla 250 Kişiyi Aşan İstihdam Yaratacak

Amir Alüminyum ve Aksesuarları firmasının kurucu ortaklarından Bilal ŞEN ile Karaman’da gerçekleştirecekleri yeni fabrika yatırımı odağında geleceğe ilişkin hedeflerini ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

ALUTEM - Aluminium Profiles En Yeni Teknolojilerin Eseri Yenilikçi Ürünlerini BAU Münih Fuarı’nda Sergiledi

Sacit Zorlu Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Burak CEYLAN ile BAU Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, Ar- Ge ve inovasyon faaliyetlerine değinerek fuarda sergiledikleri en yeni ürünler hakkında bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Hakim Alüminyum Dünyanın En Gelişmiş Biyet Döküm Sistemi ile Sektörde İlk 3’e Girecek

Hakim Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin KESKİN ile kuruldukları günden bu yana gerçekleştirdikleri faaliyetler ve ulaştıkları son noktaya değinerek, 2023 hedefleri hakkında bilgi aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

 

aluwin 81ALÜ-WİN Alüminyum ve PVC, Yeni Yatırımlarıyla Ürün ve Hizmet Çeşitliliğini Artıracak

ALÜ-WİN Alüminyum ve PVC firma yetkilisi Mehmet KELLECİ ile 1. yılında ziyaret ettiğimiz firmanın faaliyetleri ve ürün grupları hakkında bilgi edindiğimiz, 2023 yılı hedef, plan ve beklentilerine değindiğimiz bir röportaj geliştirdik.

ege profilEge Profil Ar-Ge ve İnovasyon Çalışmalarıyla Sektöre İlkleri Kazandırmayı Sürdürecek

40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Ege Profil, Türkiye ve dünyanın 5 kıtasına uzanan yolculuğunda çok sayıda başarı hikayesine imza attı. Ocak 2023 itibariyle yönetimi devralan Alp GÜNVARAN ile Ege Profil’in kilometre taşlarına değindiğimiz keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

by pergoTalip YILDIZ: “Sürekli Yenilik ve Müşteri Memnuniyeti Parolamızdır”

By Pergo Firma Sahibi Talip YILDIZ ile firmanın geçmişten bugüne sürdürdükleri faaliyetlerini ele aldığımız fark yaratan gölgelendirme ürünlerinin detaylarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

windoformWindoform 2023’te Üretimini 2’ye Katlayıp Yeni Pazarlara Açılacak

Windoform Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit AYHAN ile fuarların ihracat faaliyetlerine katkılarından yola çıkarak Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları’nı değerlendirdiğimiz, 2023 hedeflerine ilişkin bilgiler aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

ertechErtech Alüminyum 2023’te Pazar Payı ile İhracat Faaliyetlerini Artıracak

Ertech Alüminyum Kurucusu Şehmus ERDOĞDU ile firmanın üretim ve ihracat faaliyetleri hakkında bilgiler edindiğimiz, 2023 hedeflerine projeksiyon tuttuğumuz bir röportaj gerçekleştirdik.

Kurtoğlu 2023’te İhracatta Transatlantik Ülkeleri Hedefliyor

Kurtoğlu Ar-Ge Müdürü İnşaat Mühendisi Ayhan VATANSEVER ile Avrasya Pencere, Cam, Kapı ve Alüminyum Fuarları başta olmak üzere 2022’de katıldıkları fuarlarda gerçekleştirdikleri çalışmaların sağladığı katkılar hakkında bilgi edindiğimiz, 2023 hedeflerine dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

full windowsFull Windows Genel Müdürü Esat ERDURAK: “Full System Pencere Profilleri,  Alüminyum Sektörüne Önemli Katkılar Sağlayacak”

Full Windows Genel Müdürü Esat ERDURAK’tan üniversite - sanayi işbirliğinin örneklerinden biri olan poliüretan dolgulu alüminyum pencere sistemi çalışmasının detaylarına ilişkin bilgiler aldık.

nor aluminyum lgNOR Alüminyum Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda İlk Kez Gölgelendirme Profillerini Sergiledi

NOR Alüminyum Genel Müdürü Bedri AKYÜZ ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda sergiledikleri ürünlere değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Salt Cam Glasstec Fuarı’nda Kurduğu Bağlantılarla İhracatını Artıracak

Salt Cam Satış ve Pazarlama Uzmanı Galip SALT ile ilk kez katıldıkları Glasstec Fuarı’nı değerlendirdiğimiz, fuarın kazanımlarını ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Biser Alüminyum, Düsseldorf’ta Tedarikçi Portföyünü Genişletti

Biser Alüminyum’un Yetkilisi Sinan BÜBER ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda gerçekleştirdikleri tanıtım çalışmalarına ilişkin bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

ceotherm lgCeotherm Endüstriyel Fırınlar Yeni Pazarlara Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı ile Ulaşacak

Ceotherm Genel Müdürü Cenk YILDIRIM ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda gerçekleştirdikleri faaliyetler ile fuarın firmanın hedeflerine yönelik katkılarına ilişkin bilgi edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Ekstek XP, Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı ile 2023 Hedeflerini Genişletti

Ekstek XP Alüminyum Ekstrüzyon Profil Kalıpları Genel Müdürü Makine Mühendisi Hakan OKUTAN ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nın nabzını tuttuğumuz, fuarın 2023 hedeflerine katkılarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

unal umitcam lgÜnal Ümit Cam 2023’te Yeni Makine Yatırımıyla Yüzünü İhracata Dönecek

Ünal Ümit Cam firma yetkilisi Mustafa ÜNAL ile firmanın kuruluşundan bu yana geçtiği kilometre taşlarını ele aldığımız, 2023 hedeflerine ilişkin bilgiler edindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

bor aluminyumBor Alüminyum, Düsseldorf’ta Yeni Proses ve Boya Hattının Müjdesini Verdi

Bor Alüminyum Yönetim kurulu üyesi Cengiz EMİROĞLU ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nı ele aldığımız, organizasyonun kısa ve uzun vadeli kazanımlarına değindiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

kopru metalKöprü Metal Düsseldorf’ta Çevre Dostu ve Geri Dönüşümün Değer Kazandığı Ürünleriyle Dikkat Çekti

Köprü Metal Yönetim Kurulu Başkanı Sinan TUNCER ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda sergiledikleri ürünlere ilişkin bilgi edindiğimiz, fuara dair görüş ve değerlendirmelerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

kenan metalKenan Metal Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda Sunduğu Ürün Çeşitliliğiyle Hedef Müşterilerine Ulaştı

Kenan Metal Yönetim Kurulu Başkanı Ersin TURGUT ile fuarların sektörlerimize katkılarını ele aldığımız, fuarlar aracılığıyla hedef müşterilerine ulaşan firmanın Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’ndan elde ettiği kazanımlara dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

cagdas kagitÇağdaş Kağıt Düsseldorf’ta Alüminyum, Ekstrüzyon Ürünler, Metal ve Profillerde Kağıt Kullanımını Tanıttı

Çağdaş Kağıt İhracat Satış Müdürü Nesrin AY ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda sergiledikleri ürünler hakkında bilgi aldığımız, alüminyum ile kağıt arasındaki yakın ilişkiyi tanımladığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Almin Alüminyum Düsseldolf’ta Fuara Özel Geliştirdiği Profillerini Tanıttı

Almin Alüminyum Profil Dış Ticaret Uzmanı Mehmet TOKER ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’na özel geliştirdikleri yeni profilleri hakkında bilgi edindiğimiz, fuar izlenimlerini aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Pixera Teknoloji, Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı ile Pazarlama Ağını Genişletti

Pixera Teknoloji Genel Müdürü Sedat TİRYAKİ ile Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’nda sergiledikleri ürünler hakkında bilgi edindiğimiz, fuarın yurtdışı ve yurtiçi hedeflerine katkılarına dikkat çektiğimiz bir röportaj gerçekleştirdik.

Alcas Metal 2022’yi Yatırımlarla Uğurlayacak

Alcas Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurucu Ortağı Mehmet YILMAZ ile 2022 yatırımları hakkında bilgi edindiğimiz, yatırımlar ölçeğinde 2023 hedeflerine parantez açtığımız, Aluminium Düsseldorf 2022 Fuarı’ndaki faaliyetlerini ele aldığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

ozgenc makina lÖzgenç Makina, Fensterbau Frontale Fuarı’nda Kanada, Avustralya, Balkanlar, Avrupa, Afrika ve Amerika’dan Ziyaretçileri Standında Buluşturdu

Özgenç Makina Genel Müdürü Serkan MIŞIL ile Fensterbau Frontale Fuarı’na ilişkin değerlendirmelerini aldığımız, fuarda tanıttıkları en yeni ürünler hakkında bilgiler edindiğimiz, firmanın gelecek fuar takvimine parantez açtığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

doc.dr.onder.ayer 78bDoç. Dr. Önder AYER: “Sanayimiz ve Üniversitelerimiz El Ele Vererek Alüminyum Sektörüne Katma Değerli Üretim Gücü Kazandıracak”

Doç. Dr. Önder AYER ile kariyer yaşamının izinden giderek alüminyum üzerine gerçekleştirdiği akademik çalışmalar ve uluslararası başarıları hakkında bilgiler edindiğimiz, sektörü akademik pencereden tanımladığımız, üniversite - sanayi işbirliklerine parantez açtığımız bir röportaj gerçekleştirdik.

Powered by OrdaSoft!