akpa aluminyum logoAkpa Alüminyum, Dusseldorf Aluminium 2018’de Yerini Aldı

Türk bayrağını gururla dalgalandıran ve sektörünün önde gelen firmalarından olan Akpa Alüminyum Sanayi AŞ, Almanya’nın Dusseldorf şehrinde 9 - 11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Aluminium 2018 Fuarı’nda dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri ve müşterileri ile bir araya geldi.

 

 

akpa aluminyum 55 2a

Alanında Avrupa’nın en büyük fuarı olan ve iki yılda bir düzenlenen Dusseldorf Aluminium 2018’de farklı sektörlerdeki alüminyum üreticileri, alüminyum kullanarak üretim yapan ambalaj, otomotiv, inşaat, dayanıklı tüketim gibi sektör temsilcileri ile bir araya gelen ve ürün gruplarını tanıtma fırsatı yakalayan Akpa Alüminyum, çözüm ortaklarıyla çeşitli işbirliği imkânlarını da değerlendirdi.

Kalitesi ve misyonundan asla taviz vermeyen yapısı ile Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 80.000 m² alan üzerine kurulu, 42.000 ton/yıl kapasiteli, 6 adet ekstrüzyon pres,30.000 ton/yıl kapasiteli eloksal tesis,15.000 ton/yıl kapasiteli dikey toz boyama tesisleri,1.500 ton/yıl kapasiteli ahşap transfer boya ünitesi,4.500.000 m²/yıl Alüminyum kompozit panel üretim gücüne sahiptir.

Akpa Aluminum participated at Düsseldorf Aluminum 2018

Keeping the Turkish flag flying proudly, and operating as one of the leader companies of its sector, Akpa Alüminyum Sanayi A.Ş. participated at Aluminum 2018 Fair organized in Düsseldorf city of Germany in between October 9th – 11th, and got together with the sectoral representatives and customers having arrived from all around the world.

akpa aluminyum 55 2b

Powered by OrdaSoft!