ato logoAnkara Ticaret Odası Cam ve Cam Ürünleri Başkanlığına Devam

Dergilerimizin danışmanlığını yapan Sn. Fikret YILMAZ, 14 Nisan 2018 günü yapılan Ankara Ticaret Odası seçimlerinde Cam ve Cam ürünleri sektörünün temsilcisi olarak Meclis Üyeliğine seçilmiştir.

 

Sn. Fikret YILMAZ Ankara Camcılar Esnaf Odası Başkanlığı yapmış ve cam sektörüne ve meslektaşlarına çok önemli katkılar sunmuştur. Yine uzun bir dönem Ankara Ticaret Odası’nda Cam ve Cam Ürünleri Komitesine Başkanlık, ATO Meclis Üyeliği yapmıştır. Seçilerek geldiği görevlerinde cam sektörüne sunmuş olduğu sayısız hizmetlerin yanı sıra

1. Türkiye Cam Şurası’nın gerçekleşmesini sağlamıştır.

Ankara Ticaret Odası’nda önceki dönemde Kobi Sanayi Komisyon Başkanlığı’nda Savunma Sanayii ve Havacılık sektörü içinde büyüyüp devam eden ülkemizin önemli bir projesinin başlaması ve gelişimi için yaptığı çalışmalar başarı ile devam etmektedir.

Ülkemizde yapılmak istenen darbe girişiminde bulunan fetö terör örgütü mensuplarının müdahalesi ile üyeleri farklı komitelere dağıtılan ve varlığının sonlandırıldığı Cam ve Cam Ürünleri komitesine temsilen bir önceki seçimlere katılması adeta engellenmiş olan Sn. Fikret Yılmaz cam sektörünün bir kısmının bulunduğu ATO 26. Komitedeki diğer meslek grubu arkadaşları ile yaptığı birlik ve beraberlikle Cam ve Cam Ürünleri sektörünü temsile ve ATO Meclisine seçilmiştir. Sn. Fikret YILMAZ’ı başarılarından dolayı tebrik ediyor, yeni görevinde geçmiş dönemlerde de olduğu gibi başarılı olmasını diliyoruz.

Continuation to Ankara Chamber of Commerce Directorate of Glass and Glassware Products

Mr. Fikret YILMAZ, who mentors on our magazines, was elected as a Member of the Assembly as representative of the Glass and Glassware products sector at the Ankara Chamber of Commerce elections held on

14 April 2018.

 

ato 53a

ato 53b

ato 53c

Powered by OrdaSoft!