tuyap vindo lviv 18Tüyap’ın Ukrayna / L’viv’de Düzenlediği Windo L’viv 2018, Sektöre Yeni İş Fırsatları Sunuyor

İnşaat alanında ciddi büyüme potansiyeline sahip Ukrayna, Polonya, Romanya, Macaristan, Moldova, Belarus, Slovakya gibi pazarlara erişim anlamında kilit bir noktada bulunan L’viv’de organize edilen WindoL’viv; Uluslararası Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 4-6 Eylül 2018 tarihleri arasında Pivdenny Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

 

 

 

tuyap vindo lviv 53a

Doğru Lokasyon, Doğru Fuar

L’viv, konumu itibari ile hem Doğu Avrupa ülkelerinden sektör profesyonelleri ile bir araya gelmek hem de 2017’de %20 oranında büyüyen ve 2018’de %25-30 bandında büyümesi beklenen Ukrayna pencere sektörü ile temasa geçebilmek için ideal lokasyonda.

Türk Ürünleri Büyük Rağbet Görüyor

Pencere, cam ve kapı sektörlerinde Türkiye’de üretilen ürünlerin bölgede çok ciddi anlamda rağbet gördüğü ve fiyat-kalite dengesi açısından son derece verimli bulunduğu da göz önünde alındığında Windo L’viv’in katılımcılarına sayısız iş fırsatı sunabilecek nitelikte olduğu ortada.

Tüyap tarafından düzenlenen Windo L’viv Fuarı, 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde L’viv Ukrayna’da Pencere, kapı, cam sektör profesyonellerini endüstrilerinin lider firmaları ile buluşturacak.

Windo L’viv 2018 Provides New Business Opportunities

Created by Tüyap; the world renowned exhibition organizer with 39 years of experience, WindoL’viv gets set to play a key role as a gateway to emerging markets such as; Ukraine, Poland, Slovakia, Moldova, Romania, Belarus, Hungary and Turkey. With a wide range of scope includes; Windows, Window Profiles, Window Accessories, Window Machineries, Glass Products, Glass Machineries, Doors, Door Systems, Auxiliary Products and Chemicals; Windo L’viv International Window, Door and Glass Fair will be held on September 4-6 2018 at Pivdenniy Expo Center, Lviv.

 

tuyap vindo lviv 53b

Powered by OrdaSoft!