saray aluminyum logoSaray, Yenilikçi Ürünlerini Avrasya Pencere Fuarı’nda Sergiledi

Yeniliklerin takipçisi ve üreticisi, alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından Saray Alüminyum, Tüyap’ta gerçekleşen 18. Uluslararası 2017 Avrasya Pencere Fuarı’nda son teknoloji ile ürettiği yeni ürünlerini sergiledi.

 

 

 

saray aluminyum 46a

Saray Alüminyum, inșaat sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Pencere Fuarı’nda, Türkiye’de ilk kez üretimini gerçekleștirdiği “Mineral Dolgulu A2 Yanmazlık Sınıfı” kompozit panellerinin yanı sıra, mimari sistemler çatısı altındaki son teknoloji ile gerçekleștirilen ürünlerini sergiledi.

Sektördeki yeniliklerin nabzının tutulduğu fuarda, Türkiye’deki üretimi ilk kez Saray Alüminyum tarafından gerçekleștirilen ve ihraç edilen A2 Yangın Sınıfı alüminyum  kompozit paneller katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Saray Alüminyum ayrıca, B1 ve NANO (kendiliğinden temizlenen/antigraffiti) yüzey kalitesine sahip alüminyum kompozit paneller gibi çok önemli malzemeler ve neredeyse üretimin yüzde 99’unun ihraç edildiği PVC Kapı, Pencere Sistemleri ile daha pek çok inovatif ürününü meraklılarıyla bir araya getirdi.

Saray Alüminyum, mimari sistemler çatısı altında geliștirdiği yeni ürünleri de 2017 Avrasya Pencere Fuarı’nda sergiledi. Saray mimari sistemlerinin öne çıkan ürünleri arasında; Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı, Ișıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneș Kırıcı Sistemleri yer alıyor. Saray Alüminyum’un fuarda sergilediği zengin ürün portföyünde makina ve elektrik sektörlerinin ihtiyacı olan çeșitli șekil ve büyüklükteki sanayi profilleri, standart kesitli profiller ve borular da yer aldı.

saray aluminyum 46b

Saray Alüminyum İș Ortaklarına Teșekkür Etti

Saray Alüminyum, uzun yıllardır birlikte çalıștığı iș ortakları, bayileri ve sektörel yayınları Hilton Garden Inn Istanbul Atatürk Airport otelde düzenlediği akșam yemeğinde ağırladı. Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Bașkanı Ahmet SARAYLI’nın ev sahipliğinde gerçekleșen etkinliğin açılıș konușması, Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin SARAYLI tarafından yapıldı. Yaklașık 300 kișinin katıldığı yemekte katılımcılar, 2016 yılında gerçekleștirdikleri bașarılı satıș ve büyüme grafiğini, 2017 yılında șirketi ve sektörü nasıl daha ileri götürülebilecekleri konusunda da fikir alıș verișinde bulundu. Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin SARAYLI, yemeğe katılan tüm katılımcılara, 2016 yılında gösterdikleri bașarılarından dolayı, teker teker teșekkür etti.

Akșam yemeğinin açılıș konușmasını yapan Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin SARAYLI, “Saray Grup olarak, 1980 yılından bugüne inșaat sektörüne hizmet veriyor, geleceğin mimari yapılarının inșa edilmesinde büyük rol oynuyoruz. 2001 yılından itibaren İSO’nun ilk 500 büyük sanayi șirketi arasında yer alan firmamız, 35 seneyi așkın deneyimiyle, bugün 14.000 çeșit ürünü yurt içinde ve yurt dıșında sektörün hizmetine sunuyor. Ar-Ge dehası ürünlerimiz ise adeta bir referans noktası olarak dikkat çekiyor. Tüm bu bașarılarımızın ardında ise elbette ki sizlerin imzası var. Gerek çalıșanlarımız, gerekse bayilerimizle -ne mutlu kibiz çok büyük bir aileyiz… Bugüne kadar canla bașla çalıștığınız, Saray’ı her alanda adına yakıșacak șekilde tanıttığınız ve șirketimize olan tüm kıymetli katkılarınız için sizlere bu gece vesilesiyle teșekkür etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

saray aluminyum 46c

Saray, Exhibited Their Innovative Products at Eurasia Windows Fair

Saray Alüminyum, which is one of the leading companies in aluminium sector as being the follower and producer of renewals, exhibited their new products which they produced with latest techno-logy at 18th International 2017 Eurasia Windows Fair being realized at Tüyap.

 

 

Powered by OrdaSoft!