kale kilit logoKale’den Münih Çıkarması

Türkiye’de güvenliğin lideri Kale Kilit, Almanya Münih’te gerçekleşen BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’na katıldı. Dünyanın önde gelen markalarının katıldığı global fuarda Türkiye’yi temsil eden Kale’nin inovatif, nitelikli ve yenilikçi ürünleri ziyaretçilerden tam not aldı.

 

 

kale 45aa

Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürünler ve hizmetler sunan, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli global markalarından biri olan Kale Kilit, Almanya Münih’te düzenlenen uluslararası arenadaki en önemli ve kapsamlı fuarlardan biri olan BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’na katıldı. Dünyanın dört bir yanından firmaların görücüye çıktığı Münih’teki fuarda, Kale Kilit ve Kale Kapı Pencere’de zengin ve yenilikçi ürün yelpazesiyle yerini aldı.

Fuara, Kale Kilit ve Kale Kapı Pencere ürünleri ile katılan Kale, özellikle kilit silindir grubunu, lüks seri ürünleri ve elektronik kilitlerini, alüminyum ve PVC pencere gruplarını, yarı otomatik devrilmeli sürme sistemi, kaldır sür sistem, Kale safir çift açılım, Luna Alüminyum çift açılım, Multitek açılım sistem, Safir çift kanat kilitli kapı sistem, Aral kilitli sistemleri ve Kato motorlu sistem gibi güvenlikte çığır açan ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

kale 45a

Global Fuara Türkiye Damgası

Kale Kilit yetkilileri fuar katılımıyla ilgili, “Almanya Münih’te düzenlenen BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı, bu alandaki en önemli ve kapsamlı fuarlardan biri. Dünyanın her yerinden önde gelen firmalar bu fuara katılarak, yabancı pazarlardaki paylarını artırmak amacıyla ürünlerini sergiliyorlar, sektördeki son gelişmeleri yerinde görme imkânı buluyorlar. Biz de dünyada 100’den fazla ülkeye ihracat yapan bir holding olarak böylesi global bir fuara katılmaktan, Türkiye’yi temsil etmekten ve markamızın gördüğü ilgiden çok memnunuz. Sadece bir ürün gamını sergilemeyi değil, herkesin kazanç sağlayabileceği ürünlerle Türk Malı kalitesini pekiştirmeyi de hedefledik. Kale Kilit olarak markamızı, sektörümüzü ilgilendiren gerek yurt içindeki gerek yurt dışındaki fuar ve organizasyonlarda tüketicilerimizle ve iş ortaklarımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Kale Showed up in Munich

Kale Kilit, which is the leader of security in Turkey, has participated in BAU 2017 Building and Construction Fair that is realised in the city of Munich in Germany. Kale, which represented Turkey at the global fair to which the leading global brands participated, has received full marks from the visitors as relating with their innovative, quality, and new products.

 

kale 45b

Powered by OrdaSoft!