saray aluminyum logoSaray Alüminyum, İspanya’dan  Güney Afrika’ya  İhraç Ettiği Ürünlerini Yurt Dışı Fuarlarında Sergileyecek

Sektörde üst üste ihracat birincilikleri olan Saray Alüminyum, % 50’ye varan ihracat rakamlarına sahip Ar-Ge harikası ürünlerini, Almanya, Dubai, Fas ve Fransa’daki “Yapı ve İnşaat” fuarlarında sergileyecek.

 

 

 

 

saray aluminyum 43

Saray Alüminyum, sektörün en prestijli 5 fuarında, İspanya’dan Güney Afrika’ya toplam 55 ülkeye ihraç edilen Kompozit Panelleri ve Saray Alüminyum Mimari Sistemlerini tanıtacak. Yeniliklerin takipçisi ve üreticisi olmak amacıyla, yurt dışı alüminyum fuarlarını yakından takip eden ve alüminyum sektörünün önde gelen firmalarından olan Saray Alüminyum, Kasım ayında 4, Ocak ayında ise 1 fuarda yerini alacak.

Saray Alüminyum, 610 Kasım tarihlerinde Fransa’da, 2124 Kasım tarihlerinde Dubai’de, 2327 Kasım tarihlerinde Fas’ta, 29 Kasım1 Aralık ve 1621 Ocak tarihlerinde Almanya’da düzenlenecek olan “Yapı ve İnşaat” fuarlarına katılım gösterecek.

Saray Alüminyum Ürünleri 55 Ülkeye İhraç Ediliyor

Sektördeki yeniliklerin nabzının tutulacağı fuarlarda sergilenecek ürünlerin başında, Türkiye’deki üretimi ilk kez Saray Alüminyum tarafından gerçekleştirilen ve ihraç edilen A2 Yangın Sınıfı alüminyum kompozit paneller geliyor. Saray Alüminyum ayrıca, B1 ve NANO (kendiliğinden temizlenen/antigraffiti) yüzey kalitesine sahip alüminyum kompozit paneller gibi çok önemli malzemelerin yanı sıra neredeyse üretimin yüzde 99’unun ihraç edildiği PVC Kapı, Pencere Sistemleri ve daha pek çok inovatif ürününü meraklılarıyla bir araya getirecek.

Saray Alüminyum, mimari sistemler çatısı altında sürekli yeni ürünler geliştiriyor. Bu ürünler geliştirilirken ısı, ses, enerji verimliliği ve daha geniş alan görme gibi konular dikkate alınıyor. Sa ray mimari sistemlerin öne çıkan ürünleri; Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı, Işıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneş Kırıcı Sistemleri.  Saray Alüminyum, mimari sistemlerin yanı sıra, makina ve elektrik sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükteki sanayi profilleri, standart kesitli profiller ve boruları da üretiyor. Saray Alüminyum Kompozit Panelleri ve Saray Alüminyum Mimari Sistemleri, İspanya’dan Güney Afrika’ya, toplam 55 ülkeye ihraç ediliyor.

Avrupa Alüminyum Boyama Kalite Belgesi (Qualicoat) ve Avrupa Alüminyum Eloksal Kalite Belgesi (Qualanod) gibi uluslararası kalite belgelerine sahip, kendi sektöründe üst üste ihracat birincilikleri olan Saray Alüminyum, üretiminin yaklaşık yüzde

50‘sini Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da yer alan 55‘i aşkın ülkeye ihraç ediyor. Saray Alüminyum, 2015 yılında, 188 milyon TL ihracat gerçekleştirdi.

Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin SARAYLI DİKİCİ; “İnovasyon artık tüm sektörler ve tüm şirketler için kaçınılmaz bir gereklilik. Saray Alüminyum olarak biz de bu bilinçle hareket ediyor ve Ar-Ge Üretim Departmanı, Ar-Ge Ürün, Ar-Ge Pazarlama birimlerimizle teknolojiyi takip ediyor, ürün geliştiriyor ve pazara yayıyoruz. Yıllık bütçemizin,  ortalama olarak, % 5’ini Ar-Ge’ye ayırıyoruz. İnovatif yönümüz ile vizyonumuzu daha da geliştirmek ve sektörü yakından takip etmek amacıyla, yurt içi ve yurt dışında sektörümüzle bağlantılı hemen hemen tüm fu arlara katılım gösteriyoruz” dedi.

Saray Aluminium will Exhibit their products which they export to Countries from Spain to South Africa at the International Fairs

Saray Aluminium, which has been the leading exporting company in the sector successive times will exhibit their research and development miracle products with export figures of nearly %50, at the “Building and Construction” fairs that will be organised in Germany, Dubai, Morocco, and France.

Powered by OrdaSoft!