dolar panjur logo“İstikrarlı Büyüme Trendine Devam Ediyoruz”

Dolar Panjur Firma Sahibi Alpaslan KARAOT gerçekleştirdiğimiz söyleşide; “1996’dan beri istikrarlı büyüme sergileyen firmamız, 2017 yılında da mevcut pozisyonunu koruyarak, kaliteden ödün vermeden başarılı çalışmalarına devam edecektir. Hedefimiz sıfır sorun, sıfır şikâyettir” dedi.

 

 

dolar panjur 45a

Markanızın dünden bugüne sergilemiş olduğu gelişim sürecini değerlendirir misiniz?

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup, faaliyete geçişinden beri PVC panjur, kurşun geçirmez cam sistemleri, alüminyum doğrama ve dış cephe sektörlerinde imalat ve satış yaparak başarılı hizmetlerine yenilerini ekleyerek istikrarlı adımlarla büyüme trendine devam eden bir şirkettir. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Üretimini ve/veya satışını yaptığınız ürün gruplarınızdan bahseder misiniz?

PVC panjur, alüminyum doğrama sektöründe imalat ve satış yapmaktayız. Bunların yanı sıra dış cephe kompozit kaplama ve silikon cephe, cam cephe kaplama, kış bahçesi ve kurşun geçirmez cam sistemleri uygulamalarımız söz konusu.

Faaliyet alanlarınızı ve referanslarınızı hangi marka ve kurumlar oluşturuyor?

Marka olarak PVC’de REHAU bayisiyiz. Panjur sistemlerinin çözüm noktası Alusel, Motor ise Fransız Somfy’dir. Cephede ise Asaş ve Çuhadaroğlu ile çalışmaktayız. 21 yıldan bu yana ısıcamda vazgeçilmezimiz Şişecam Trakya cam uygulamasını tercih etmekteyiz.

2017 yılı için belirlemiş olduğunuz hedefleriniz, beklentileriniz ve bu doğrultuda gerçekleştireceğiniz yatırımlar, projeler nelerdir?

Dolar Panjur olarak 2017 yılında mevcut pozisyonumuzu koruyarak, kalitemizden ve başarımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı yürütmek istiyoruz. 1996’dan beri istikrarlı olarak büyüdük ve büyümeye devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirketiz. Hedefimiz sıfır sorun, sıfır şikâyet.

Sizin özellikle vurgulamak istediğiniz farklı bir detay var mı?

Dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Projeye yayın hayatında başarılar dileyerek, teşekkürlerimizi iletiriz.

“We Go Along with the steady growth Trend”

“Our company which grows steadily from 1996, will continue its successful works in 2017 by preserving its current position and without sacrificing quality. We aim not to face with any problems and complaints”says Alpaslan KARAOT the owner of Dolar Panjur on our interview.  

dolar panjur 45b

Powered by OrdaSoft!