alacam aluminyum logoPrestijin Adresi Alaçam Alüminyum

Üç kardeşin ortaklığıyla kurulan ve 2011’den bu yana kaliteli ve güvenilir hizmet veren Alaçam Alüminyum’dan Fuat ATASOY ile bir röportaj gerçekleştirdik.

 

 

alacam aluminyum 54a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Firmamız Murat ATASOY, Suat ATASOY ve Fuat ATASOY üç kardeşin ortaklığı ile 2011 yılında kuruldu ve alüminyum cam ve kompozit panel dış cephe kaplama, alüminyum toptan ve perakende satış, inşaat taahhüt işleri olarak 3 ana dalda hizmet vermektedir.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız inşaat ve reklam sektörlerinde hizmet vermek amacıyla yapılanmıştır. Faaliyetlerimiz inşaat taahhüt işleri, alüminyum cam ve kompozit panel cephe uygulama, çatı işleri, alüminyum kompozit panel toptan ve perakende satış,  alüminyum profil toptan perakende satış,  CNC derz kesim, reklam tabela oyma işleri, CNC desen işleri, derz kesim olarak çeşitlenmektedir.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Alaçam olarak, Primebond Kompozit Panel,  Durabond Kompozit Panel (cephe sektörü işleri için uygulama ve satış), Durabond Kompozit Panel (cephe sektörü işleri için uygulama ve satış), Rallbond Kompozit Panel (reklam sektörü için satış), Wacker - Selectron ile marka bilinirliğimizi sağlıyoruz.

Bayisi olduğunuz markalar nelerdir?

Akpa Alüminyum, Asaş Alüminyum ve Saray Alüminyum markalarının tedarikçi firmalarımızdır.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Bulunduğumuz bölgede kompozit dış cephe kaplamada öncü firmalardanız. Rekabet anlamında işlerimiz bölgesel olarak en iyi firma tanımlamasındadır. Kalitemiz bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır.

Alüminyum kompozit panel bayisi olduğumuz firmalar ve tedarikçilerimizden aldığımız ürünleri kendi bünyemizde depolama, stok tutma, CNC derzleme, kesme, büküm, nakliye ve montaj aşamasına kadar müşterimize kendi personellerimizle hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı içersinde Alaçam’ı kendini kanıtlamış bir firma olarak tanımlayabiliriz. Bu da bize rekabetçi bir ortamda daha rahat iş yapabilme olanağı sağlamaktadır.

“The path to Prestige: Alaçam Aluminum”

We conducted an interview with Fuat ATASOY from Alaçam Aluminum, a company established with the partnership of three brothers that has been providing quality and reliable services since 2011.

alacam aluminyum 54b

Powered by OrdaSoft!