alsys aluminium systemsAlsys Aluminyum ve Pvc Sistemleri; Sektöre Değer Katmaya Devam Ediyor

“Tüm birimlerimizde kalite kontrolü titizlikle denetleyerek, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerimize her zaman kalite standartları çerçevesinde daha iyiyi sunma çabası içersindeyiz” diyen Alsys Aluminyum ve PVC Sistemleri Firmasının Türkiye Temsilcisi Atacan Hayrullaoğlu’na röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

alsys aluminium systems 54a

Röportajımıza başlarken sizi tanıyabilir miyiz?

Özbekistan’ın Taşkent şehrinde faaliyet gösteren Alsys Aluminyum ve PVC Sistemleri fabrikasının Türkiye temsilcisiyim.

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Alsys Aluminyum ve PVC Sistemleri firmamız alüminyum sektöründe Özbekistan Devleti’nde ilk faaliyet gösteren bir firmadır. 15 yıllık tecrübemizle üretmiş olduğumuz ürünler pencere, kapı, ısı yalıtımlı profil, cephe ve küpeşte profil sistemleri bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

Firmamız, aynı zamanda Calido markalı alüminyum dilimli döküm radyatör üretiminde faaliyet göstermekte olup yüksek kaliteli ürünler sunma gayreti içindedir. Ürünlerimiz; estetik, uzun ömürlü ve konforlu olması üzerine tasarlanmıştır, “Calido Radiator” markası ile bu sektörde önde gelen firmalar arasında yer almaktayız.

Hangi ürün gruplarınız ile marka bilinirliğinizi sağlamaktasınız?

Alüminyum ve PVC sektörüne yönelik ürünlerin ithalatını ve ihracatını yapmaktayız. Pencere ve kapı sistemleri, giydirme cephe, ısı yalıtımlı profiller, hebeschiebe sürme ve kaldırmalı sürme sistemleri, küpeşte ve korkuluk sistemleri, ofis bölme sistemleri, tüm aksesuar ve ekipmanları ile yüksek kalite ürünlerimizle marka bilinirliğimizi sağlıyoruz.

alsys aluminium systems 54b

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Firmamız tarafından tüm birimlerimizde kalite kontrolünü titizlikle denetleyerek profesyonel ve tecrübeli ekibimizle teknolojik gelişimleri yakından takip ederek müşterilerimize her zaman kalite standartları çerçevesinde daha iyiyi sunma çabası içersindeyiz.

Yurtiçinde ve yurtdışında katılım sağladığınız / katılmayı planladığınız fuarlar nelerdir?

Alüminyum sektörüne ve tüm endüstriyel makinelere yönelik yurtiçi ve yurtdışı tüm fuarlara katılım sağlamaktayız.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Son olarak söylemek istedikleriniz nelerdir?

Win&ARTProje ve ALU&Art Dergileriniz; sektörümüz için çok değerlidir. Sizler çok emek vererek bu işi yapıyorsunuz.  Sektörü yakından takip ederek,  sektörümüzle ilgili yurtiçi-yurtdışı tüm fuarlarda yer alarak bizleri en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. Bu sebeple yönetiminize ve tüm ekibinize teşekkür eder, başarılarılarınızın devamını dilerim.

Alsys Aluminum & PVC Systems Keeps On Adding Value To The Sector

We interviewed with Alsys Aluminum & PVC Systems Company’s Representative in Turkey, Atacan Hayrullaoğlu, saying that “We are striving to serve our customers better within the frame of the quality standards at all times by way of supervising the quality controls with all our units, following the technological advancements closely with our professional and experienced personnel.

Powered by OrdaSoft!