mardav ravago logoSakarya-İnnovia Arifiye Konut Projesi

Yeşil GYO’nun işvereni olduğu, projenin mimari ve uygulayıcı firma yöneticiliğini Emiroğlu İnşaat’ın üstlendiği ve Yalıtım Uygulaması Mardav bayisi Umut Yalıtım tarafından yapılmıştır. İnnovia Arifiye Projesi toplamda 60.000 m2  alan üzerine yapılmış ve 13.000 m2’si yalıtım alanı olmaktadır.

mardav ravago 1b

Projede yalıtım malzemesi olarak Rock Manto yalıtım paketi tercih edilmiştir.

Mardav Yalıtım tarafından  satış ve dağıtımının yapıldığı Rock Manto Taşyünü Mantolama ile ısı yalıtımının  yanı sıra mükemmel bir ses yalıtımı ve yangın yalıtımı da sağlanmaktadır.

mardav ravago 1c

Sakarya-İnnovia Arifi  ye Housing Project

The architectural and app    licational management of the project owned by Yeşil GYO has been carried  out by Emiroğlu  İnşaat whereas  Insulation Applications were carried out by Umut Yalıtım which is the dealer of Mardav. İnnovia Arifiye Project has been established on a total area of 60.000  sqm of which 13.000  sqm was insulation area. In the project as insulation material, Rock jacketing insulation package was prefered. By using Rock Jacketing with Rockwool Jacketing besides heat insulation, sound insulation and fire insulation were also attained.

mardav ravago 1a

Powered by OrdaSoft!