BAYKAR Teknoloji ile SAHA İstanbul Üye Firmaları Üretim ve Tedarik Sürecine Yönelik Çözümler İçin Buluştu

BAYKAR Teknoloji ve SAHA İstanbul firmaları, üretim ve tedarik süreciyle ilgili 36 farklı alt başlıkta çözümler için B2B etkinliği kapsamında bir araya geldi.

 

 

 

 

saha 75a

Şubat ayı itibariyle 705 üyeye ulaşan SAHA İstanbul, firmalarını platform üreticisi ana yüklenici firmalarla bir araya getirmeye devam ediyor. BAYKAR Teknoloji ve SAHA İstanbul firmaları, BİTES tarafından geliştirilen SAHA EXPO Sanal Fuar altyapısını kullanarak, Milli Teknoloji Hamlesi vizyonunda üretim ve tedarik süreci konularında çözümler üretmek için B2B etkinliğinde bir araya geldi. 8-9-10 Şubat tarihlerinde 3 gün süren etkinliğe, Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyet gösteren SAHA İstanbul üyesi 150 firma katıldı. Buluşmalarda 36 farklı alt başlık için oluşturulan masalarda 231 ayrı B2B görüşme yapıldı.

“Milli Teknoloji Hamlesi’ne Katkı Sunmaya Devam Ediyoruz”

Konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi: “Türk savunma sanayiine katkıları artarak devam eden BAYKAR Teknoloji ve SAHA İstanbul’un millileştirme vizyonu ile sürdürdüğü çalışmalar, üye firmalarımızın katılımıyla daha da büyüyor. Covid-19 salgını, tüm dünyada üretim ve hizmet merkezlerine bağımlılığı artırırken küresel tedarik zinciri kurallarını yeniden şekillendiriyor. Devam eden olağanüstü koşullar, güçlü rekabet avantajlarına sahip olan ülkemize yeni fırsatlar da sunuyor. Bu dönüşüm sürecinde savunma sanayii başta olmak üzere birçok sektörde ülkemizin bağımsızlık mücadelesini sürdüren ve rekabet gücünde belirleyici rol oynayan üye firmalarımızı, değer zincirimizin en önemli parçası olarak görüyoruz.”

BAYKAR Technology and SAHA Istanbul Member Companies Met For Solutions for Production and Supply Process

BAYKAR Technology and SAHA Istanbul Companies came together as part of the B2B event for solutions under 36 different subtitles regarding the production and supply process.

saha 75b

Powered by OrdaSoft!