Kale Endüstri Holding, Güvenliği Estetikle Buluşturduğu Ürünlerini 450 Metrekarelik Showroomunda Sergiliyor

Türkiye’nin entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding, çelik kapıdan, çelik kasa, elektronik kilit sistemleri, pencere sistemleri ve alarm sistemlerine kadar zengin ürün ailesini 450 metrekarelik showroomunda bir araya getirdi.

Kurulduğu tarihten bu yana sürdürülebilir müşteri memnuniyetine odaklanan, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çok sayıda yeniliğe ve yatırıma imza atan Kale Endüstri Holding, Vadistanbul’da faaliyet gösterdiği 450 metrekarelik konsept mağazası ile dikkat çekiyor. Showroom’a gelen ziyaretçiler, Kale Çelik Kapı’nın kalite ve dayanıklılık beklentilerine cevap veren estetik tasarımlarını yakından inceleyebiliyor. Aynı zamanda Kale Çelik Kasa’nın ev, ofis, otel veya işletmeler için farklı ihtiyaçlara çözüm sunan kasa modellerini test etme, Kale Kilit’in yüksek güvenlik sağlayan yeni nesil kilit çözümlerini inceleyebilme şansı yakalıyor.

Özel Tasarım Odalarda Güvenlik Ürünlerini Deneyimlemek Mümkün

Yeni nesil showroom aracılığıyla alışveriş deneyimini çok daha konforlu bir hale getirdiklerini söyleyen Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih TEKER, “21. yüzyılın dinamiklerine uyum sağlayabilmek amacıyla entegre güvenlik çözümlerini gösterebileceğimiz showroom anlayışına yatırım yaptık. Konsept mağazamızın en dikkat çeken özelliklerinden biri, Kale Kilit, Kale Çelik Kapı, Kale Çelik Kasa, Kale Pencere Sistemleri ve Kale Alarm markalarımızın ürünlerinin bir arada bulunuyor olması. Böylece kullanıcılarımızın evleri veya işletmeleri için ihtiyaç duyacakları tüm güvenlik çözümlerine kolayca ulaşabilmelerine, birçok ürünü de verilen hizmete uygun olarak tasarlanan özel odalarda deneyimleyebilmelerine imkân tanıyoruz. Çelik kapıda güvenlik seviyesi 1’den 6’ya kadar değişiyor. 5. ve 6. seviye kapılar ise en yüksek güvenlik seviyesinde konumlandırılıyor. Konsept mağazamıza gelen ziyaretçilerimiz, Türkiye’de ilk olarak üretilen 6. seviye çelik kapıları ve güvenliği bir üst seviyeye taşıyan kilit sistemlerini de yakından inceleme fırsatı yakalıyor” dedi.

Kale Endüstri Holding displays Its Products combining Security with Aesthetics at Its Showroom of 450 m2

Turkey’s integrated security company, Kale Endüstri Holding, has brought its rich product family, ranging from steel doors, to steel safes, electronic lock systems, window systems, and alarm systems together at its showroom of 450 m2.

Powered by OrdaSoft!