akpa logo

Akpa Alüminyum,Turkeybuild İstanbul Fuarı’nda
Türk alüminyum sektörünün öncü markalarından Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş., 2015 yılı fuar organizasyonlarına hız vererek Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da göz doldurdu.

 

 

 

akpa 1

Özellikle istikrarlı büyüme konusuna ciddi anlamda planlama yapan Akpa Alüminyum, katılım gerçekleştirdiği fuar organizasyonlarının yanı sıra, gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve proje çalışmaları ile 2015 yılında da zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.
Müşterilerinin ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini artırmayı ilke edinen Akpa Alüminyum Yurtiçi Satış ve Pazarlama Sorumlusu İbrahim CEYLAN; 2015 yılı içerisinde başta İstanbul Pencere, İstanbul Yapı, Aluexpo ve İzmir Yapı Fuarları’na katılacaklarını ifade etti.
İbrahim CEYLAN; “Fuarlar bizim ve bayilerimizin güç toplaması ve marka bilinirliğinin devamı için oldukça önemli organizasyonlar. Kapasite artırımlarımız ve müşteri beklentilerinin hangi noktada olduğunu katılım sağladığımız fuar organizasyonları sayesinde de belirleyebiliyoruz. Özellikle çözüm ortaklarımızın yer aldığı bölgede daha üretken, aynı zamanda, daha güçlü bir yapıda olabilmeleri için yenilikleri takip etmek adına bu fuar çalışmalarına katılımlarımız büyük önem arzediyor” dedi.
CEYLAN; Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin özellikle 2014 yılı içerisinde kapasite artırımının bayi sayısındaki artışı tetiklediğini ifade ederek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, yerel ve uluslararası pazarlarda istikrarlı ve kararlı hamleler yapan Akpa Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. sektörde değer yaratmak ve güçlü bir duruş sergilemek için özellikle bayilik sisteminin büyük önem taşıdığının bilincindedir” dedi.

akpa 2
Akpa Aluminyum is in Turkeybuild Istanbul Exposition
Akpa Aluminyum Sanayi ve Tic. A.S that is one of the leader trades of Turkish aluminium sector made a strong impression in Construction Exposition Turkeybuild Istanbulby speeding up the 2015 year exposition organization