Şişecam’ın Kurumsal Web Sitesine Horizon Awards’dan “Gold Winner” Ödülü

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam’ın kurumsal web sitesi Horizon Interactive Awards yarışmasında “Corporate & B2B kategorisinde en iyiler arasına girerek, “Gold Winner” ödülüne layık görüldü.

 

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarıyla soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam, kurumsal web sitesinin kazandığı ödül ile ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Şişecam’ın web sitesi Horizon Interactive Awards yarışmasında “Corporate & B2B kategorisinde en iyiler arasına girerek “Gold Winner” ödülünü almaya hak kazandı.

8 Farklı Dil Versiyonu

Sitede her ülke için özel ülke sayfalarının yanı sıra, inografiklerle zenginleştirilmiş özel içerikler de yer alıyor. 14 ülkede faaliyet gösteren Şişecam’ın global yapısını desteklemek için üretim faaliyetlerinin bulunduğu ülkelerde 8 dil versiyonu ile güncelleniyor.

40’tan Fazla Ülkeden, 10 Binin Üzerinde Başvuru

En iyi web sitelerini, videoları, çevrimiçi reklamcılık, basılı medya ve mobil uygulamalarını teşvik eden ve ödüllendiren sektörün en prestijli yarışmalarından Horizon Interactive Awards’a, bu yıl dünya genelinde 40’tan fazla ülkeden, 10 binin üzerinde başvuru gerçekleşti. Horizon Interactive Awards’da ödül almaya hak kazanan başvurular, dünyanın her yerinden çeşitli multimedya, grafik tasarım, reklamcılık ve pazarlama geçmişlerinden gelen endüstri profesyonellerinden oluşan bir jüri tarafından incelenerek belirleniyor. Yarışmada başvurular, uluslararası bir sahnede tanınma, müşteriyle ilişkileri güçlendirme, rekabet avantajı sağlama gibi kriterlere göre değerlendiriliyor. Şişecam’ın web siteleri 2017 yılında da Horizon Interactive Awards’dan ödüle layık görülmüştü.

“Gold Winner” Award from Horizon Awards to Şişecam’s Corporate Website

Corporate website of Şişecam, one of the most established organizations in Turkey, was awarded the “Gold Winner” award, ranking among the best in the “Corporate & B2B category” at the Horizon Interactive Awards competition.

sisecam odul

Powered by OrdaSoft!