bostik logo

125 Yıllık Bostik Yenilikleri İle Yine İstanbul Yapı Fuarı’ndaydı
Türkiye’de yeniliklere imza atmaya devam eden Bostik, 38’inci Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda yeniliklerini sergilemeye devam etti.

 

 

bostik 1b

“Yapı" ve "Endüstri" alanlarına yönelik, “Kimyasallar, harçlar, yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünleri” alanlarında global marka olan Bostik, TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen 38’inci Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda 10 ayrı ürün grubunun öne çıkan yenilikçi ürün ve sistemlerini yeni yüzü ile sergilendiği standıyla 3’üncü salonda yer aldı.
Yenilikleri pazara sunmayı sürekli hedefleyen, insana ve çevreye değer veren bir firma olarak bilinen Bostik, bu sefer de yeni ürünlerinin yanı sıra ‘MS Polimer Teknolojisindeki’ yenilikleri standında ön plana çıkardı.
1970’lerin sonunda Japonya’da geliştirilen, 1986 yılından itibaren de Avrupa’da ilk defa Bostik tarafından kullanılmaya başlanan MS Polimer Teknolojisi, solvent, silikon, izosiyanat ve bitüm içermeyen yeni jenerasyon yapıştırıcı, yalıtım ve derz dolgu malzemeleri olarak ön plana çıkıyor. Tüketicilerin, önemi her geçen gün daha da artan güvenli çalışma ortamı ve çevre şartlarına yönelik ihtiyaçlarını uyumlu bir bütünlük içinde karşılayan MS Polimer bazlı ürünler, benzersiz kimyasal yapısı ve kürleşme mekanizması ile diğer yapıştırıcı ve derz dolgu malzemelerinden farklı olarak; poliüretan ve silikonun güçlü özelliklerinin birleştiği tek komponentli ürünlerdir.


Bostik, yenilikçi çözümler ve çevreye verdiği önemi MS Polimer Teknolojisi’ni birçok ürününde kullanarak gösteriyor. BOSTİK özellikle; giydirme cephelerin sızdırmazlık ve yapıştırmalarında, su yalımında, parke ve tik yapıştırmalarında, marin sektöründe tekne imalat ve tamiratlarında, otomotiv sektöründe imalat ve tamiratta, iç ve dış cephe panel yapıştırmalarında ve genel amaçlı birçok yapı elemanlarının uygulamasında MS Polimer Teknolojisi’ni başarıyla kullanıyor. Bu bağlamda mevcut teknolojinin de gelişimini ve yenilenmesini, daha üstün özelliklere sahip olması için de sürekli Ar-Ge çalışmaları yapıyor. Bu vesile ile fuarda Yeni jenerasyon olarak adlandırdığı yenilenen Sızdırmazlık ve Yapıştırıcı ürünlerini MSP serisi olarak ön plana çıkardı.

bostik 1

125 Years Old Bostik Attends Istanbul Construction Fair With Innovations Again
Bostik, carrying on achieving new innovations, has presented their innovations in 38 th International Construction Fair as well.

 

Powered by OrdaSoft!