Şişecam’ın Faaliyet Raporu’na ARC’den İki Ödül Birden

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam’ın Faaliyet Raporu, dünyanın en prestijli faaliyet raporu yarışmalarından olan ARC’de (Annual Report Competition) 2 ödüle layık görüldü. Geleneksel faaliyet raporu kategorisinde “Gümüş”, “Kusursuz Uyum Mükemmel İşleyiş” konseptinde kurgulanan kapak ve tasarım kategorisinde ise “Bronz” ödülün sahibi oldu.

 

Faaliyet raporlarının Oscar’ı olarak bilinen bağımsız ödül kuruluşu MerComm tarafından 34’üncüsü düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası raporlama yarışması olan ARC ödüllerinin sonuçları açıklandı. Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj, kimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam‘ın Faaliyet Raporu, iki ödüle birden layık görüldü.

sisecam 1a

Cam Sektöründe Tek Ödül Alan Rapor

Şişecam Faaliyet Raporu; geleneksel faaliyet raporu kategorisinde “Gümüş”, “Kusursuz Uyum Mükemmel İşleyiş” konseptinde ise kurgulanan kapak ve tasarım kategorisinde “Bronz” ödülün sahibi oldu. Düzenlenen yarışmada bu yıl 1690 faaliyet raporu değerlendirmeye alındı, Türkiye’den 101 firma başvuruda bulundu. Şişecam Faaliyet Raporu, cam sektöründe tek ödül alan rapor oldu.

Yaratıcılık ve Yenilikçilik Anlayışı Ödüllendiriliyor

1987 yılından bu yana sahiplerini bulan ABD merkezli ARC Ödülleri, bugün dünyada herhangi bir yayın ya da ticaret organizasyonuyla bağı bulunmayan tek faaliyet raporu yarışması olma özelliği taşıyor. Büyük kuruluşlardan orta ölçekli şirketlere, devlet kurumlarından STK’lara ve faaliyet raporu ajanslarına kadar geniş bir katılımcı profilinin başvuru yapabildiği yarışma, faaliyet raporlarını yaratıcılık ve yenilikçilik anlayışı ile hazırlayan firmaları ödüllendirmek ve çalışmalarını uluslararası alanda duyurmak hedefiyle gerçekleştiriliyor.

Double Awards At A Time From ARC To Şişecam’s Operational Report!      

The Operational Report of Şişecam, which is named among Turkey’s deeply-rooted corporations, has been bestowed with 2 awards at a time in ARC (Annual Report Competition), one of the world’s most prestigious operational report competitions.

Powered by OrdaSoft!