ersaspenErsaş Pen, Monoblock uPVC ile Garantili Pencereyi Piyasaya Kazandırdı

PVC sektöründe bir dünya markası haline dönüşen Ersaş Pen, pencere sektöründe bir ilke imza atarak nihai tüketiciyi garantili pencere ile buluşturuyor.

 

 

PVC sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Ersaş Pen, pencere sektöründe yeni bir ilke imza attı. Nihai tüketicilerin, pencerede yaşanılan arıza ve problemler karşısında karşılarında muhatap bulamama sorununa kesin çözüm sunan bir yaklaşımla garantili pencereyi piyasaya kazandırdı. Geliştirdiği MonoBlock uPVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile nihai tüketicilerin bu sorununu tümüyle ortadan kaldırdı.

 

ersaspen1a

Tek Telefonla Gelen Garanti

MonoBlock uPVC kullanıcısı 444 9 880 teknik servis ve garanti aktivasyon hattını arayarak penceresinin garanti altına almasını sağlanıyor. Böylelikle pencerede yaşanan herhangi bir arıza durumunda tüketici, aktivasyon kodu ile tüm sorunlarını Ersaş Pen garantörlüğünde gidermiş oluyor.

TOKİ İşbirliği

TOKİ, EMLAK KONUT gibi Türkiye’nin önde gelen kurumları, Ersaş Pen işbirliğinde garantili pencere avantajını konut alıcılarına sağlıyor. Türkiye genelindeki TOKİ projelerinde;

  • Hasansofuoğlu Yapı Dekorasyon Tekstil Gıda Ltd.Şti.
  • Boyka Doğrama Pvc Kereste Dekor. Tic. San. Ltd. Şti.
  • Betapen Pls. Pvc San. Tic. Ltd. Şti.
  • Simge Prenses Yapı
  • Vahit Alüm. Cam Metal Pvc Ahşap San. İnş. Nak. Ve Tic. Ltd. Şti.

gibi Ersaş Pen bayileri, monoBlock uPVC profilden yapılan pencerenin avantajlarını sunarak projelerde tercih sebebi olarak gösteriliyor.

ersaspen1b

Enerji Verimliliğine Katkı Sağlıyor

MonoBlock uPVC, kendinden destek saclı PVC profil olmasından dolayı statik dayanımda muadillerine kıyasla oldukça yüksek bir performansa sahip bulunuyor. Bu özelliği, Avrupa Birliği TS:EN 12608 : 2016 Standartta Uygunluk Belgesi ile tescillendi. Yerden kiriş altına uzanan pencerelerde statik dayanımdan dolayı rüzgâr yüküne karşı ciddi mukavemet sağlayıp konutlarda sağladığı yalıtım özelliğiyle de binalarda enerji verimliliğine katkı sağlıyor.

ersas pen

Ersaş Pen has introduced Guaranteed Window to the Market with Monoblock Upvc 

Having been turned into a global brand in PVC sector, Ersaş Pen has blazed a trail, and is about to offer guaranteed windows to the end-consumers.

ersaspen1c

Powered by OrdaSoft!