ferruh ciftciPlise Sineklikte Üretim Nasıl Artırılır

Şafaks Metal olarak yaklaşık 20 yıldır sineklik üretmekte, aksesuarlarını imal etmekte ve satışını yapmaktayız. Yirmi yıldır ürünlerimiz piyasada. Hala aynı tip ve bu mekanizmalarımızdan kullanılan satışta olan modellerimiz mevcut.

 

Ancak son yıllarda pazarda plise sinekliğin etkinliği oldukça artmıştır. Firmamızda buna uyarak plise sineklik üretimi ve malzemeleri satışına hız vermiştir. İstikrarlı olarak da pazarını genişletmekte, müşterilerinin bu konuda memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firmamız bu konuda ürün portföyünü genişletmekte ve müşterilerine nasıl daha fazla üretim yaptırırım sorusuna cevap aramaktadır. İşte bu konuda yaptığımız çalışmalar sonucu makina parkımızda da yaptığımız değişiklikler ile satmakta olduğumuz plise sineklik tüllerini üreticilere ipi, şeridi takılı olarak sunmaya devam etmektedir.

İşin esası; üreticinin standardını kendinin belirlemesi yani satmış olduğumuz tül boylarında minimum firelere göre kesme paylarını ayarlayıp gerisini bize bırakması.

Atölyemizde satışta olan tül boylarımızdan seçimini yapacak ki; boy çeşitlerimiz 2 m - 2,2 m - 2,4 m ve 3 m’dir. Sonraki aşamada tül katsayısını belirlemek arkadan her iki baştan bırakılacak mesafeyi tespit etmek son olarak ortayı kaça böleceğini bildirmektir.

Bu şekilde imalatçı kısa süren sineklik döneminde büyük zaman alan tül kesme şeritleme kuşgözü basma ve ipleme zamanlarından kurtulmakta günlük maksimum 25-30 adet olan üretimi minimum ikiye hatta üçe çok rahatça katlamaktadır. Ayrıca usta eleman gereksinimini tamamen kaldırmaktadır.

Bu hizmetle firmamız üreticimizin her zaman yanındadır.

Firmaların tülü ille bizden alması da sorun değildir, fason olarak da bu hizmeti verebilmekteyiz. Değerli müşterilerimize her iki şekilde de hizmet verebileceğiz.

ferruh ciftci 63a

Powered by OrdaSoft!