galsiad logoGALSİAD, 2019’un İlk Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdi

Girişimci Alüminyum ve Sanayici İşadamları Derneği’nin 2019 yılı ilk genel kurulu yapıldı. GALSİAD, 2019 yılıyla ilgili sektöre kazandıracakları konusunda yine çok önemli konularda çalışmalar yapmak üzere yola çıktı.

 

galsiad 57 2a

GALSİAD; özellikle Astel Cephe ve Sistem Test Merkezi’nin kurulumu, savunma sanayi, havacılık, uzay ve raylı sistemler ile ilgili çalışmalarda sektör adına teknik toplantılar yaparak daha reel neticeler ile sektör firmalarının bu iş gruplarında başarılı olmasının yolunu açmayı hedefliyor. Dernek, yeni dahil olan üyeler ile her geçen gün daha da güçleniyor. GALSİAD, ALUTEAM’de yapılan çalışmalara verdiği desteği arttırarak devam ettiriyor. Mart ayında düzenlenecek 20. Avrasya Pencere Fuarı ve içerisinde organizasyonunu üstlendiği “Alüminyum Özel Bölümü” çalışmalarına son hızla devam eden GALSİAD, çıktığı yolda sektöre yaptığı tüm desteklerin sektör tarafından olumlu bir şekilde karşılığını görüyor. Yönetiminde İSO, İTO ve İMMİB temsilcilerinin bulunmasının, derneğin çalışmalarını çok faydalı sonuçlara götürdüğünü ifade eden GALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KIRBOZ, bir sektör kuruluşunun oda ve birliklerde doğru temsil edilmesinin öneminin bu şekilde daha da iyi anlaşıldığını ifade etti. Yapılan yönetim kurulunun tüm sektöre ve ülkeye hayırlı olması dilekleriyle toplantı sonlandırıldı.

GALSİAD has held the first General Assembly of 2019

Girişimci Alüminyum ve Sanayici İşadamları Derneği (Businessmen’s Association of Aluminum Entrepreneurs and Industrialists) has held the first General Assembly of 2019. GALSİAD has set out to work on very important issues about what it will bring to the sector in 2019.

 

galsiad 57 2b

Powered by OrdaSoft!