TALSAD’dan Gümrükler Genel Müdürlüğü’ne Ziyaret

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, Gümrükler Genel Müdürü Mustafa GÜMÜŞ ve ekibini 29 Ocak 2019 tarihinde makamında ziyaret etti.

 

 

 

 

talsad 57 a

TALSAD üyeleri Assan Alüminyum Genel Müdürü Göksal GÜNGÖR, Asaş Alüminyum Genel Müdürü Derya HATİBOĞLU, Kibar Holding Ankara temsilcisi Yunus ŞİRİN ve TALSAD Genel Sekreteri Erol METİN’den oluşan temsilci heyet, sektör konularını görüşmek ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak üzere Gümrükler Genel Müdürlüğü ile bir toplantı yaptı.

Toplantıda, alüminyum sektöründeki gümrük işlemleri ile ilgili süreçler hakkında görüşüldü. Gümrükler Genel Müdürü Mustafa GÜMÜŞ, yeni hükümet sistemi sonrasında Ticaret Bakanlığı bünyesinde yer alan Gümrükler Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan ithalat, ihracat ve gümrük işlemlerinin işleyişi hakkında önemli bilgiler verdi. Sektörün ihracat yeteneği, ülke ekonomisine olan katkısı ve önemli sektör sorunları hakkında Sayın Mustafa GÜMÜŞ ve ekibine bilgi sunuldu.

A Visit to General Directorate of Customs from TALSAD

Aluminum Industrialists Association of Turkey, visited the Customs General Director Mustafa GÜMÜŞ and his crew in his office on January 29, 2019.

Powered by OrdaSoft!