insaat konut konferansiİnşaat ve Konut Konferansı Gerçekleşti

Eventuum’un organize ettiği, inşaat sektörünün VIP buluşma noktası kabul edilen İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir’de gerçekleşti.

 

 

Sektör duayenleri, şirket sahipleri ve üst düzey profesyonellerin katılımıyla bu yıl 7’ncisi düzenlenen konferans, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü. Düzenlendiği ilk yıl 2012’den bugüne 1.500’ü aşkın şirketi ağırlayarak alanında kendi rekorunu kıran İnşaat ve Konut Konferansı, sektörünün “VIP Buluşma Adresi” olarak kabul ediliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı organizatörü Eventuum Genel Müdürü Pınar KOPUZ, “Ülke ekonomisindeki yeri ve önemi yadsınamayacak boyutta olan Türk inşaat sektörünün dinamizminden aldığımız güçle 7 yıldır düzenlediğimiz konferans, sektöre sağladığı büyük katkılar sebebiyle heyecan içinde beklenen bir buluşmaya dönüştü. Her yıl artan katılımla sektöre yön veren ve projeksiyon çizen konferansımıza bu yıl da büyük ilgi var. Yine birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları ağırladık. İnşaat sektörüyle ilgili yatırımcı, uygulayıcı ve tüm karar vericileri bir araya getirerek işbirliği fırsatlarına ve bilgi alışverişine zemin oluşturduk” dedi.

Construction And Housing Conference Took Place

The Construction and Housing Conference, which is organized by Eventuum as the VIP rendezvous point of the construction sector, took place at İstanbul Sheraton Grand Hotel Ataşehir on January 15th, 2019, Tuesday.

 

 

 

More Joomla Extensions
Powered by OrdaSoft!