tremcotremco illbruck Avrasya Pencere Kapı Cam Fuarında: Çiftcam Sızdırmazlık Sistemlerinden Hava Geçirmez Cepheye ve Pasif Yangın Korumasına Kadar Tüm Çözümler

tremco illbruck, İstanbul Avrasya Pencere Kapı ve Cam Fuarları 2019’da hızlı, güvenilir, kolay uygulanır ve son teknoloji ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak için 14. Salon 1404 no’lu standında katılımcıları bekliyor olacak.

 

tremco illbruck 57a

Daha İyi Binalar- Başarı Ayrıntıda Gizlidir

tremco illbruck ile daha güvenilir yapılar. Avrupa, Afrika ve Asya genelinde toplam 1.100’ün üzerinde çalışanı bulunan tremco illbruck, dünyanın önde gelen sızdırmazlık ve kaplama malzemesi üreticilerinden biri olan RPM International Inc.’nin bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Süreçlerimizden elde edilen benzersiz derin bilgi birikimini temel alarak dört teknoloji merkezimizdeki tremco illbruck ekipleri illbruck, TREMCO, Nullifire ve PACTAN markaları için öncü ürünler üretmektedir. Bu markaların nihai amacı her zaman müşterilerimiz için en kaliteli çözüm önerilerini üretmektir. tremco illbruck olarak sizlere inovatif, sürdürülebilir ve en yüksek kalitede çözümler sunmakta; sizler için daha hızlı, daha güvenli ve kolay kullanılabilecek ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimiz en son yasal gereklilikleri karşılamakta – ve hatta bu gerekliliklerin ötesine geçmektedir.

Standımızdaki TREMCO, illbruck ve Nullifire istasyonlarında cevap bulabileceğiniz bazı sorular:

• Strüktürel yapıştırma sistemleri ve çiftcam sızdırmazlık sistemlerinde inovatif çözümler nelerdir?

• Camların, cephelerin ve ayrı inşaat bölümlerinin detaylı izolasyon planlamasına nasıl başlarım?

• Hava geçirmezlik ve yangın koruma gereksinimlerini nasıl karşılarım?

tremco illbruck, sizlere sunduğu yüksek kalite, güvenilir çözümler ve akıllı alternatifler ile projelerinize nasıl değer katabileceğinizi görüşmek için sizi standına bekliyor. Köln merkezli yenilikçi üreticinin eşsiz TREMCO, illbruck ve Nullifire markaları, kapsamlı hizmetleri ve mükemmel ürünleriyle 6-9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap fuar merkezinde yer alacaktır. tremco illbruck tüm yenilikleri ile 14. Salon, 1404 no’lu stantta.

tremco illbruck is in Eurasia Window Door Glass Fair: All Solutions from Double Glazing Systems to Airtight Façade and Passive Fire Protection

tremco illbruck will be waiting the participants at our stand numbered 1404 located in 14th Hall in 2019 Istanbul Eurasia Window Door and Glass Fairs, to introduce our latest technology products and services which are fast, reliable, easy to apply.

tremco illbruck 57b

Powered by OrdaSoft!