technoform Technoform, Bau Munich 2019 Fuarı’na Katıldı

Technoform 14-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Münih’te düzenlenen BAU Munich 2019 Fuarı’na katıldı. Yapı sektöründe dünyanın en büyük ve en tanınmış fuarlarından biri olan BAU fuarı bu yıl yine çok yüksek bir katılımla ziyaretçilerini ağırladı.

 

 

 

technoform 57a

Technoform, BAU fuarında yeni logo ve tek marka altında toplanmış olan ürünlerini sergiledi. Stand içerisinde yer alan görsel sunumlar ve ürün numuneleri ile son dönemde gerçekleştirilen yeni tasarım ürünler ve teknik çözümler farklı hikaye başlıkları altında ziyaretçilere tanıtıldı. ( Isı yalıtımı – Optimize edilmiş Uf değeri, Anti Bimetal – Çoklu çözümler, Leed Platinium Sertifikası – Deloitte Tower, C2C Gold Sertifikası, Sanal Ürün Geliştirme-Çözüm desteği, Sürme Kapılar- Güvenilir çözüm ortağı, Renkli profiler, ASA GF- Yüksek UV dayanımı, vb…)

Technoform’un geleneksel hale gelen “Müzede Bir Gece” etkinliği bu yıl, 16 Ocak Çarşamba akşamı Münih Deutsche Museum’da gerçekleştirildi. Dünyanın pek çok yerinden etkinliğe katılan davetliler, ilginç sunumları beğeni ile izlediler. Bu yıl sürdürülebilirlik ve akıllı cephe uygulamaları hakkında ziyaretçilere bilgiler verildi. Önce DGNB GmbH yöneticisi Johannes KREİßİG bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Onun ardından MVRDV firması yöneticisi Jan KNİKKER bina tasarımında sürdürülebilirlik ve akıllı cephe uygulamaları hakkında bir sunum gerçekleştirdi. KNİKKER sunumda; proje tasarımlarında, bina çözümlemelerine nasıl yaklaştıklarını, yaşam alanlarını tasarlarken sürdürülebilirlik, çok fonksiyonlu kullanım, mimari bütünlük, enerji tasarrufu, modern ve çağdaş yorum, kent ve doğa arasında pozitif bir denge kurulması gibi öncelikler doğrultusunda tasarımları nasıl planladıklarını ve uyguladıklarını ilginç örnekler ile davetlilere anlattı. Sunumda tanıtılan bina uygulamaları ve proje aşamaları davetlilerin büyük ilgisini çekti.

Technoform participated in Bau Munich 2019 Fair

Technoform participated in the BAU Munich 2019 Fair held in Munich between 14-19 January 2019. BAU, one of the world’s largest and most well-known fairs in the building sector, hosted its visitors again this year with a very high attendance.

technoform 57b

Powered by OrdaSoft!