saltcam logoSalt Cam Geleneksel Aile Buluşması Gerçekleşti

Salt Cam 5 – 7 Ekim ile 12 – 14 Ekim tarihleri arasında 2 hafta üst üste gerçekleştirdiği çeşitli etkinliklerle bayileriyle bir araya geldi. Bayilerine unutulmaz bir gezi yaşatan Salt Cam, üç gün süren aktiviteler gerçekleştirdi. Salt Cam, okey ve tavla turnuvaları düzenleyerek 1. olanlara altın verdi. Bayiler, etkinlik boyunca hem bilgi alışverişinde bulundular, hem de eğlenerek stres attılar.

 

 

 

saltcam 73a

Mersin Kızkalesi Barbarossa Otel’de buluşan bayiler akşam yemeğine kadar serbest zaman geçirdiler. Canlı müzik eşliğinde eğlenceli ve hoşça geçen yemekte Salt Cam Yönetim Kurulu Başkanı Metin SALT, bayilerini plaketle ödüllendirdi. Yapılan ödül töreninde Win&ART PROJE – ALU&Art Dergileri İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ’e de bir plaket verildi.

Cumartesi sabahı otelde yapılan kahvaltının ardından bayiler Ekonomist Dr. Fatih ANIL’ın günümüz ekonomisi ve satış pazarlama konularında düşüncelerini aktardığı seminere katıldı. Seminerden sonra öğle yemeğine geçildi. Yemekten sonra Aydıncık’ta bulunan doğa harikası Gilindire (Aynalı göl) mağarası ziyaret edildi. Ardından saat 18.00’de Kızkalesi’ndeki otele geri dönüldü. Akşam ise gala gecesi vardı. Gecede canlı müzik eşliğinde çeşitli aktiviteler yapıldı. Yapılan yarışma ve çekilişlerde dereceye giren bayiler, vantuz, elmas, el yapımı cam eşyalar ve saat gibi çeşitli ödüller kazandı.

Pazar günü Kızkalesi Barbarossa Otel’de yapılan kahvaltının ardından bayiler masmavi denizi, tarihi ve doğal zenginlikleri ile ünlü Kızkalesi’nde denizin tadını çıkardılar. Öğlen yapılan barbekü partisi ile bayi toplantısı sona erdi. Bayiler muhteşem geçen bu üç günde stres atarak moral depoladılar ve önümüzdeki yıl tekrar buluşmak dileğiyle ayrıldılar.

Win&ART PROJE – ALU&Art Dergileri olarak bizi davet eden Salt Cam firmasına ve düzenledikleri bu özel toplantıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Salt Cam Traditional Family Meeting was Held

Salt Cam came together with its dealers for various events held between October 5-7 and October 12-14 for two weeks in a row. Providing an unforgettable trip to its dealers, Salt Cam carried out three days of activities. Salt Cam held okey and backgammon tournaments. giving the winners gold. The dealers exchanged information during the event, as well as having fun.

saltcam 73b

saltcam 73bb


saltcam 73c

Powered by OrdaSoft!