reed tuyapAlüminyum Özel Bölümü’nün Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor

6-9 Mart 2019 tarihlerinde Avrasya Pencere Fuarı ile birlikte ziyaretçilerini ağırlayacak olan Alüminyum Özel Bölümü tanıtım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

 

 

 

 

reed tuyap 73 2a

Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde 2012 yılından bu yana düzenlenen Alüminyum Profil,  Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümü’nün tanıtım çalışmaları hızla devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında sektörel yayınlara verilen ilanlar, Türkiye genelinde ve katılımcıların pazar olarak temasa geçmeyi hedefledikleri ülkelerde yürütülen dijital reklam çalışmalarının yanı sıra; yurt dışındaki ilgili fuarlar da proje ekibince ziyaret ediliyor. Bu kapsamda 9-11 Ekim tarihlerinde Almanya, Düsseldorf’da düzenlenen Aluminium Fuarı proje ekibi tarafından ziyaret edildi.

Fuar ziyaretinin Alüminyum Özel Bölümü’nü daha geniş bir coğrafyaya hitap edebilecek konuma getirmek, katılımcılarını yeni pazarlarla tanıştırabilmek, Alüminyum Özel Bölümü’nün kapsamı ve niteliği hakkında potansiyel katılımcı ve ziyaretçilerde farkındalık yaratabilmek adına son derece olumlu geçtiği kaydedildi. Aluminium Dusseldorf 2018’e yapılan ziyaret, yıl boyu sürecek kapsamlı tanıtım çalışmalarıyla bir bütün olarak değerlendirildiğinde Alüminyum Özel Bölümü’nün 2019 yılında gerek katılımcıları gerekse ziyaretçileri açısından son derece etkili ve verimli geçmesi açısından önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.

Alüminyum Özel Bölümü; Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları ile birlikte 6-9 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Promotion of Aluminum Special Section Continues

Promotion activities of Aluminium Special Section which will be held alongside Eurasia Window Fair on March 6-9, 2019 is going on.

reed tuyap 73 2b


reed tuyap 73 2c

Powered by OrdaSoft!