Ersaş Alüminyum, ERSAŞ MOB Markası ile İntermob Fuarı’nda Güçlü  İş Bağlantıları Yaparak Alüminyum Mobilya Profili  Pazarı’nda Üretim, Kalite ve Satışı Konusunda Gücünü Ortaya Koydu

13-17 Ekim 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’nda sektör trendlerini belirleyecek en yeni ürün gruplarını görücüye çıkaran Ersaş Alüminyum; mobilya ve inşaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini kesintisiz Ersaş MOB Markası kurumsallığı altında karşılamaya devam ediyor.

 

ersas intermob73a

Çevreyle dost üretim sistemlerini benimseyerek, global etkileşimleri yakından takip eden Ersaş Alüminyum; yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkili bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti.

Ersaş Alüminyum A.Ş. 2000’li yılların başından itibaren sürekli mobilya sektöründe trendleri belirleyen ve branşlaştığı alan olan mobilya profillerinde kullanıcıya fayda sağlayan konumdadır. Ersaş Alüminyum, ERSAŞ MOB kurumsal yönetim sistemi ile sektördeki yurtdışı ve yurtiçi bayileri ile eşsiz tasarımları, yenilikçi modelleri ile sektöre yön veren kaliteli ürün yelpazesini son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Mobilya, ahşap ve orman ürünleri sektörünün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan fuara bünyesinde bulundurduğu ALM Alüminyum Market A.Ş.,Ersaş MOB, Ersaş Pal Kompozit Profil Sanayi A.Ş., Ekspres Makine, PASCal Pencere,  Pal System Grup Şirketleri & Markaları ile boy gösteren Ersaş Alüminyum A.Ş. fuarın gözdesi oldu.

Ersas Aluminum, Making Strong Business Connections at the Intermob Fair with ERSAŞ MOB Brand, Demonstrates Its Power in Production, Quality and Sales in Aluminum Furniture Profile Market

Ersaş Aluminum exhibits the newest product groups that will determine the sector trends at the Intermob Fair, which is held in Tüyap Fair and Congress Center between 13-17 October 2018, continuing to meet the current and future expectations of different sectors such as furniture and construction under the corporate brand of Ersaş MOB.

ersas intermob73b

Powered by OrdaSoft!