imsad logoGALSİAD ve İMSAD’dan Anlamlı Birliktelik

Girişimci Alüminyum ve Sanayici İş Adamları Derneği (GALSİAD), Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’ne (İMSAD) üye olmuştur. 

 

 


İMSAD, bilindiği üzere birçok konuda GALSİAD ile paralel çalışmalar yürütmektedir. Özellikle kapı, pencere, küpeşte, korkuluk, sistem ve cephe ürünleri gibi yapılarda kullanılan malzemeler konusunda standart çalışmaları, devamında yapılarda enerji verimliliği gibi projelerde yapılan bu çalışmalarda birlikte yol alabilmek adına GALSİAD, İMSAD üyeliğine yönetim kurulu kararı ile müracaat etmiş ve bu müracaat değerli İMSAD yönetimi tarafından uygun görülerek çalışmalara başlanmıştır. Bundan böyle GALSİAD üyelerinden İMSAD içerisinde kurulan ve inşaat sektöründe GALSİAD üyelerini yakinen ilgilendiren konularda oluşturulan komisyonlarda  artık üye bulunacaktır. Çok kısa süre önce İSTKA tarafından desteğe uygun görülen proje ile kurulacak sistem ve cephe test laboratuarı da bu çalışmalarda iki derneğe de çok verimli olacağı düşüncesinde birleşmektedirler. İki önemli kurumun bir arada uyumlu yapacakları sektörel çalışmaların çok olumlu gelişmelere ön açacağı kuşkusuzdur.

Meaningful Togetherness by GALSİAD and İMSAD

Aluminum Entrepreneurs and Industrialists Businessmen’s Association (GALSİAD) has become a member of Turkey Building Material Producers Association (İMSAD). 

Powered by OrdaSoft!