sistem makSistem Makina Endüstriyel Fırınlar Aluminium 2018’de Yerini Aldı

Sektörün önde gelen kuruluşlarından Sistem Makina Endüstriyel Fırınlar, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 9 - 11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Aluminium 2018 Fuarı’na katıldı. Fuara 6. kez katılan Sistem Makina Endüstriyel Fırınlar, Aluminium 2020 Fuarı için ise şimdiden ön rezervasyonunu yaptırdı.

 

 

 

sistem makina 55a

Sistem Makina Endüstriyel Fırınlar, fuar boyunca 28 m²lik standında ürünlerini tanıttı ve birçok ziyaretçi ağırladı. Sektörün önde gelen alüminyum ekstrüzyon hattı ısıl işlem fırınları üreticisi olarak biyet tav fırınları, profil termik fırınları, düşer tabanlı çözeltiye alma fırınları, ekstrüzyon kalıpları ısıtma fırınları, homojenizasyon fırınları ve ergitme & tutma fırınlarından oluşan ürün yelpazesine ek olarak müşterilerine sağladığı avantajlar ile fuara damgasını vurdu.

Fuarın ardından açıklama yapan Sistem Makina yetkilisi Yasin ÇİVİCİ şunları söyledi: “Ürünlerimiz ile firmalara çözüm ortağı olmak, sağladığımız verimlilik ile müşterilerimizin ilk yatırım maliyetlerini düşürmek ve 7/24 ulaşılır teknik ekibimiz ile her türlü sorunu en hızlı şekilde çözmek için çalışıyoruz. Sistem Makina 2018 yılında 8 tane fuara katıldı. Katıldığı fuarlarda verimli görüşmeler gerçekleştirdi. Bu fuarların da katkısı ile ihracat oranlarını arttırdı. Aluminium Düsseldorf 2020 Fuarı için ise şimdiden ön rezervasyonunu yaptırdı.”

Sistem Makina Industrial Furnaces took a part in the Aluminium 2018

Sistem Makina Industrial Furnaces is one of the leader companies in the sector, participated in the Aluminum 2018 Fair held in Düsseldorf, Germany between 9-11 October. Sistem Makina Industrial Furnaces, which participated in the fair for the 6th time, had already pre-booked for the Aluminum 2020 Fair.

sistem makina 55b

Powered by OrdaSoft!