alfa metal logoAlfa Metal Alüminyum Aluminium Düsseldorf 2018 Fuarına Katıldı

30 yıllık birikimi, alüminyum döküm sektöründeki duayen özelliği, kaliteli üretim mantalitesi ve zamanında hizmet anlayışını kalifiye personeliyle birleştirerek alt yapısında toplayan Alfa Metal Alüminyum, 9 - 11 Ekim 2018 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Aluminium Düsseldorf 2018 Fuarına katıldı.

 

alfa metal 55a

Müşterilerine layık oldukları en kaliteli hizmeti sunabilmek için dünyanın en modern döküm sistemi Amerikan Wagstaff AirSlip Hot Top Billet Casting System ile çalışan Alfa Metal, alüminyum sanayine ait en son yeniliklerin, teknolojilerin ve uygulamaların takip edilebildiği, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 9 – 11 Ekim tarihleri arasında düzenlenen uluslararası Aluminium Düsseldorf 2018 fuarında sektör profesyonelleriyle buluştu. Alfa Metal Alüminyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali BAKANER, Aluminium Düsseldorf 2018 Fuarı hakkında değerlendirmelerde bulundu. BAKANER “Alıcılarla satıcıların buluştukları bir pazar niteliği taşıyan fuarlar, ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Ticarete konu olan mal ve hizmetlerle ilgili teknolojik gelişme, bilgi ve yeniliklerin tanıtımını ve aktarımını amaçlayan fuar organizasyonları, ilgili sektörlerde pazarların büyütülmesi ve geleceğe yönelik ticari ilişkilerin kurulması açılarından önemli etkinliklerdir. Firmaların fuar organizasyonlarına katılımı; satış çalışmalarının desteklenmesi, yeni müşteri gruplarının tanınması, kârlılığın artırılması, dağıtım ağının genişletilmesi için sunulan yeni ürünün piyasadaki başarısının değerlendirilmesi, piyasaya sunulması düşünülen ürünlerin kabul edilebilirlik durumunun incelenmesi, basınla ilişkilerin geliştirilmesi, bilgi alışverişi yolu ile araştırma ve satış faaliyetlerinin geliştirilmesi, ihracat imkânlarının değerlendirilmesi gibi önemli destekler sunmaktadır” dedi.

Alfa Metal Alüminyum Participated in Düsseldorf Aluminium 2018 Fair

Alfa Metal Aluminum, with its’ 30 years of experience, the veteran in the aluminum casting sector, featuring quality production logic and timely service understanding with its qualified personnel, participated in the Aluminum Dusseldorf 2018 Fair held in Düsseldorf, Germany on 9 - 11 October 2018.

alfa metal 55b

Powered by OrdaSoft!