uzuner aluminyum logoUzuner Alüminyum, İntermob Fuarı’ndaydı

Çevreye ve doğaya saygınlık ilkesini kendisine prensip edinen Uzuner Alüminyum; 13 - 17 Ekim 2018’de Tüyap ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Fuarı’na katıldı.

 

 

 

uzuner 55a

30 yılı aşan üretim boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyan ve günden güne gelişerek üretim kapasitesini artıran Uzuner Alüminyum; ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan, 13 – 17 Ekim 2018’de Tüyap ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İntermob Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında dikkatleri üzerine çekti. Uzuner Alüminyum, geniş bir ürün yelpazesini İntermob Fuarı’nda yerli ve yabancı ziyaretçilerin dikkatlerine sundu.

Fuar organizasyonu sonrasında görüşlerini dile getiren Uzuner Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Necmi UZUNER; başarılı bir fuar organizasyonunu daha geride bıraktıklarını belirtti.

Uzuner Alüminyum was at İntermob Fair

Uzuner Alüminyum, which adopts respect for environment and nature as its principles, participated in the İntermob Fair in Tüyap and Congress Center taking place on 13 - 17 October 2018.

 

uzuner 55b

Powered by OrdaSoft!