yilmaz makine logoYılmaz Makine, Çerkeşlispor ve Avcılık Kulübü’ne Sponsor Oldu

Sektörün öncü firmalarından Yılmaz Makine, 1953 yılında, Kocaeli’nin Dilovası ilçesine bağlı Çerkeşli Köyü’nde kurulan Çerkeşlispor ve Avcılar Kulübü’ne 2017-2018 sezonunda sponsor oldu. Çerkeşlispor ailesi, Yılmaz Makineyi fabrikalarında ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

 

yilmaz makina cerkeslispor 54 0b
yilmaz makina cerkeslispor 54a


yilmaz makina cerkeslispor 54 0a

Yılmaz Makine’nin desteği ile başarılarını ikiye katlayacağına inanan Çerkeşlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ERDEM, Çerkeşli Köyü muhtarı Aytaç ERDEM ile Çerkeşlispor Onursal Başkanı ve Win&ARTProje / ALU&Art Dergileri İmtiyaz Sahibi Kemalettin AKSÖZ, Yılmaz Makine’yi fabrikalarında ziyaret ederek Yılmaz Makine Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp YILMAZ ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdullah YILMAZ’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Çerkeşlispor Kulübü yöneticileri Çerkeşlispor’un bu sezon kazandığı centilmenlik kupasını Eyüp YILMAZ ve Abdullah YILMAZ Beylere hediye ettiler.

 yilmaz makina cerkeslispor 54 0c

1988 yılında federasyon tarafından federe edilen Çerkeşlispor futbol takımı, 1999 – 2003 yılları arasında 3. Lig’in kapısından döndü. 1999 - 2000 sezonunda 2. Amatör kümede mücadele eden Çerkeşlispor ligi namağlup tamamlayarak 1. Amatör kümeye yükseldi. Yine aynı sezonda Gebze Kaymakamlık kupasını kazanarak taraftarına adeta ilerleyen yıllardaki başarılarının sözünü verdi.  2015 – 2016 futbol sezonunda da Kocaeli bölgesi 2. Amatör Ligini namağlup tamamlayıp 1. Kümeye yükseldi. 2017 – 2018 futbol sezonunun en centilmen futbol takımı seçilen Çerkeşlispor, genç kadrosuyla şampiyonluğu 2 puan ile kaçırsa da playoff oynamaya hak kazandı. Toplam 5 farklı altyapı kategorisinde mücadele veren Çerkeşlispor, 110 lisanlı futbolcusu ile gençlerin yanında oluyor.

Futbolun dışında avcılık ve atıcılık alanlarında da faaliyet gösteren spor kulübünün bu yıl 32.’si düzenlenen ve bölgesinde adeta şölen havasında gerçekleşen atış müsabakalarına, yapılmaya başlandığı ilk günden beri, Türkiye’nin dört bir yanından katılım gerçekleşiyor. Çerkeşlispor Kulübü her sene, dereceye giren atıcılara çeşitli ödüller veriyor.

Yılmaz Machinery Has Become The Sponsor Of Çerkeşli Sports Club And The Hunters’ Club

One of the leader companies of the sector, Yılmaz Machinery has become the sponsor of Çerkeşli Sports Club and the Hunters’ Club, having been founded as of 1953 in Çerkeşli Village of Dilovası District of Kocaeli City, in the season of 2017-2018. Çerkeşli Sports Club family has visited Yılmaz Machinery in its factories, and delivered their gratitude.

yilmaz makina cerkeslispor 54 0d


yilmaz makina cerkeslispor 54 0e

 

Powered by OrdaSoft!