4 El Kalıp vdort el kalip logoe Makine; Ukrayna Windo L’viv Fuarı’na 2 Ayrı Stant ile Katıldı

“Kalitede güvence, müşteride memnuniyet” anlayışı ile ISO 9001-2000 kalite sistemiyle çalışan 4 El Kalıp ve Makine, 4 – 6 Eylül tarihleri arasında Ukrayna’da düzenlenen Windo L’viv Fuarı’na katıldı.

 


4 el kalip 4el makine 54a

Tamamı yerli sermayeyle kurulmuş, 50 yıllık tecrübeye sahip, 1996 yılından itibaren de alüminyum ekstrüzyon kalıp imalatıyla faaliyetlerini sürdüren 4 El Kalıp ve Makine,  Windo L’viv Fuarı’na 2 ayrı stant ile yerini alarak ziyaretçileriyle buluştu.

Müşteri memnuniyetinin devamlılık ve sürdürülebilirliğini, müşterilerinin problemlerini hızlı çözmelerinden ve problemin ne olduğunu öngörebilme güçlerinden aldıklarını söyleyen 4 El Kalıp ve Makine yöneticilerinden Hüseyin KARABACAK tarafımıza firma ve niçin fuarları takip ettikleri ile ilgili bilgiler verdi.

KARABACAK, “Kazandığımız uzmanlık, deneyim ve saygınlığın yanında; öncelikli hedefimiz iyi eğitilmiş tecrübeli personel kadrosu ve sahip olduğumuz makine, ekipman ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermektir. Alüminyum ekstrüzyon sektöründe kalıp konusunda ileri teknolojilerle çalışan bir firmayız. Tüm ekstrüzyon profil kalıp imalatının Ar-Ge tasarım ve üretim planlarını yaparak sektöründe rekabet gücü yüksek nitelikli ürünler sunma hedefindeyiz. Kendini sürekli geliştiren, durmadan çalışan bir anlayışla Avrupa ile paralel giden bir kalitede müşterilerimize ulaşıyoruz. Üretimlerimizi, modern fabrikamızda, gelişen teknolojiye uyumlu CNC (torna, freze, testere, taşlama, dik işleme merkezi, tel erezyon, dalma erezyon) tezgâhlarında; deneyimli, bilgi ve beceriye sahip mühendis, tekniker, teknisyen, usta ve bölümüyle ilgili eğitimi almış personellerle yapıyoruz. Tek prensibimiz müşteri memnuniyetini sürekli kalite ile sağlamaktır. Kalitemiz dünya standartlarındadır ve bütün kalıplarımız %100 4 El Kalıp garantisindedir. Firmamızın uluslararası bir marka olması yolundaki çalışmalarımız devam etmektedir. Bu sebeple mümkün oldukça yerel ve uluslararası fuarlarda bulunmayı tercih ediyoruz. Ayrıca dünyanın gelişen teknolojisi hakkında bilgilenmek ve bunu kendi sektörlerimizde uygulayabilmek için fuarlara katılmanın, katılımcı olunamadığı durumda ise ziyaret etmenin firma ve sektörümüze her zaman yarar sağladığını düşünüyoruz. Son olarak firma için, ülkemiz için olmazsa olmazlardan ihracata değinmek istiyorum. Balkanlar kesinlikle kaybedilmeyecek bir pazardır. Bu konuda Ortadoğu ve Türkî Cumhuriyetler ile irtibat halindeyiz. Romanya, Rusya, Arnavutluk, Ukrayna, Cezayir, Yunanistan, Bulgaristan, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Makedonya, Irak, İran, Libya ve Mısır ile sürekli çalışmaktayız” şeklinde düşüncelerini aktardı.

4 El Mould & Machine Attended Windo L’viv Fair With 2 Separate Boothes

Operating under ISO 9001-2000 quality system with the concept of “Reliable Quality equals Customer Satisfaction”, 4 El Mould & Machine attended Windo L’viv Fair organized in Ukraine in between 4th and 6th of September.


4 el kalip 4el makine 54b

Powered by OrdaSoft!