iq aluminyum logoGüçlü Bayilik Sistemi, Güçlü Müşteri Memnuniyeti

Cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştıran IQ Alüminyum Sistemleri, güçlü bayilik sistemi ile müşteri memnuniyetinde fark yaratıyor.

IQ Aluminyum 54a

Deceuninck güvencesiyle alüminyum sektöründe ön plana çıkan ve müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda bayilik sistemi ile çalışan IQ Alüminyum Sistemleri, alüminyum sektöründe yetkili kişi bulamama sıkıntısını da ortadan kaldırıyor.

IQ Alüminyum Sistemleri’nde Kapsamlı Bayi Eğitimleri

IQ Alüminyum, bayilik sistemi ile çalışırken önce teknik ekipler aracılığıyla bayilerine kapsamlı bir eğitim veriyor. Müşterilerden ve bayilerinden olumlu geri dönüşler alan IQ Alüminyum Sistemleri, rakiplerinden sıyrılarak sektöre yön veriyor. 

Fiyat ve Ömür Bileşiminde Rakipsiz

Sektördeki çalışmaları ile adından söz ettiren IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile fiyat performansı ve ömür bileşiminde rakipsiz olma yolunda ilerliyor. Kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı temel ilkesi olarak sayıyor. 

 

Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde 21 serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih ediliyor. Ayrıca, çok geniş renk yelpazesi ile de müşterilerine sınırsız seçenek sunuyor.

 

IQ Aluminyum 54b

The Stronger Dealership System, The More Customer Satisfaction

IQ Aluminum Systems, which transmits all its solution alternatives to the consumers thanks to its façade systems, folding systems, culverts, sunshades, and skylight systems, creates the difference in the field of customer satisfaction by its strong dealership system.

IQ Auminyum 54c

Powered by OrdaSoft!