simge prenses logoSimge Prenses, Ersaş Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Ersaş Alüminyum’a ait PASCal® ve PAL System serisi tanıtım toplantısını 14 Nisan 2018 tarihinde Aydın Anemon Otel’de gerçekleştiren Simge Prenses firma ortaklarından Ümit ŞENTÜRK sorularımızı yanıtladı.

 

 

simge prenses 53a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız, içi plastik dışı alüminyum PAL System kompozit pencere dışında, demir işleri, alüminyum işleri, mobilya dekorasyon işleri ve otomasyon işleri, en önemlisi dünyada ilk ve tek olan ahşap katlanır kapı işleri faaliyetlerini göstermektedir. Bunun yanında katlanır cam balkon, giyotin korkuluk, kış bahçesi, eşikli eşiksiz sürme cam balkon faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aynı zamanda anahtar teslimi işler de yapıyoruz.

Hangi ürün gruplarınız ile sektöre hizmet vermektesiniz?

Simge Prenses’in bayisi olduğu tek firma Ersaş Alüminyum’dur. Diğer faaliyette olduğumuz bütün işler kendi patentimizle kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünlerdir. Yapmış olduğumuz katlanır kapı kendi ürünümüzdür. Bunun yanında Simge Prenses Yapı Firmasına ait cam balkonları, mobilya dekorasyon, demir doğrama, alüminyum doğrama, PVC doğrama patentli ürünlerdir. Yani bayilik anlaşmasıyla, bayilik alarak çalışmadık. Birçok ürünün buluşunu yapıp patentini kendimiz aldık. Çoğunlukla patenti bize ait bu ürünlerin hem imalatını hem montajını yapıyoruz. Bunlarla birlikte kendi ürünümüz olmayan Ersaş Alüminyum PASCal® ve PAL System ürün gamımızın içinde bulunuyor.

Gerçekleştirdiğiniz Ersaş Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısından bahseder misiniz?

Ersaş Alüminyum’a ait PASCal® ve PAL System serisi tanıtım toplantısını 14 Nisan 2018 tarihinde Aydın Anemon Otel’de gerçekleştirdik. Toplantıda PAL System serisini inşaat sektörü temsilcilerine, mimar, mühendis ve müteahhitlere tanıttık.

PASCal® ve PAL System serilerinin kullanım alanları, uygulama kolaylığı ve avantajlarından bahsedilen toplantıda, PAL System’in içinin plastik dışının alüminyum olmasından kompozit kaplama olmasının yeni bir anlayışı ortaya koyduğu vurgulandı. PAL System’in 6 m halinde kompozit profil olarak gelmesinin ve yine Ersaş’ın geliştirdiği köşe takoz sistemi ile çok hızlı üretim yapılmasının üretim maliyetlerini düşürdüğü anlatılarak PAL System’in destek sacsız kompozit profilinin 100 kg yük ağırlığında, 10,5 mm esneyebildiği toplantı katılımcılarına uygulamalı olarak gösterildi.

Firmamız tarafından organize edilen Ersaş Alüminyum PAL System tanıtım toplantısına katılım sağlayan değerli dostlarımıza ve siz ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Simge Prenses held an Introductory Meeting for Ersaş Window Systems

Simge Prenses Company held an introductory meeting for PASCal® and PAL System series belonging to Ersaş Aluminum on 14 April 2018 at Aydın Anemon Hotel, and one of the partners of Simge Prenses Company, Ümit ŞENTÜRK responded to our questions.

 

simge prenses 53b

simge prenses 53c

simge prenses 53g

Powered by OrdaSoft!