zahit aluminyumZahit Alüminyum, Yapı Fuarı’nda Ürünlerini Tanıttı

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB) üretim yapan Türkiye’nin en büyük entegre tesislerinden Zahit Alüminyum, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda ürünlerini tanıttı.

 

 

zahit aluminyum 53 1b

Firmaların markalarını on binlerce ziyaretçiyle buluşturduğu Türkiye’nin en büyük Yapı Fuarı’nda Zahit Alüminyum, A2 kompozit, mimari sistem profilleri, endüstriyel profiller, kompozit panellerden oluşan ürünlerini sergiledi. İsrail, Irak, Avusturya, İran, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Romanya, Tunus, Avustralya, Bulgaristan, Almanya, İsviçre, Kosova, Polonya, İtalya, Cezayir, Türkmenistan, Kıbrıs, Gürcistan ve Hollanda’ya ihracat yapan Zahit Alüminyum’un Yönetim Kurulu Başkanı Zahit BALBAY ve fuar ekibi, yabancı yatırımcılarla iş görüşmelerinde bulundu.

Türkiye’nin yanı sıra Balkanlar, Orta Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan 16 ülkeden firmanın iş ve iş birliği fırsatlarını yakalamak için stant açtığı fuarda Zahit Alüminyum, yeni ihracat ve yatırım potansiyellerini araştırdı.

Fuarın ardından, yurtiçi bayileri ve ekibiyle yemek yiyen Zahit BALBAY, ülkemizde düzenlenen bu tarz tanıtımların, özellikle ihracat yapan firmalar için çok faydalı olduğunu kaydetti.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ve Londra Borsası ELITE Program iş birliğiyle hazırlanan Türkiye’nin en parlak 100 şirketi listesinde yer alan Zahit Alüminyum, İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl hazırladığı Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alıyor.

Son olarak Ar-Ge Merkezi’nde YDK80 adıyla geliştirdiği “Yangına Dayanıklı” ürün ile ülke genelinde dikkatleri üzerine toplayan firma, Ar-Ge Merkezi’nde halen 10 farklı proje üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Zahit Aluminum Introduced its Products at the Construction Fair

Zahit Aluminum, one of Turkey’s largest integrated facilities engaged in production and produces in Adana Hacı Sabancı Organized Industrial Zone (AOSB), has promoted their products in Construction, Construction materials and Technologies which was held in Istanbul, TÜYAP Fair and Convention Center.

 

zahit aluminyum 53 1a

zahit aluminyum 53 1c

Powered by OrdaSoft!