Ersaş Alüminyum; Gürcistan Kafkasya Yapı Fuarı’na Katıldı

Ersaş Alüminyum; 26 - 29 Nisan 2018 tarihleri arasında Gürcistan’ın Tiflis şehrinde düzenlenen 23. Kafkasya Yapı Fuarı’nda “En İyi İletişim Kuran Firma” ödülünü layık görüldü.

 

ersas 53a

Dünyada da bir ilk olan PAL System pencere profili ile marka bilinirliğinden söz ettiren Ersaş Pal System A.Ş., uluslararası fuarlarda Türkiye’yi başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Gürcistan’ın Tiflis şehrinde, 26 – 29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 23. Kafkasya Yapı Fuarı’nda sektörün önde gelen firma ve temsilcileriyle buluşan Ersaş Alüminyum, başarılı bir fuar organizasyonuna daha imzasını atarak Expo Georgia tarafından düzenlenen ödül töreninde “En İyi İletişim Kuran Firma” ödülünü layık görüldü. Fuarda Ersaş Alüminyum’un PAL System ve tüketicinin 20 dakikada kendi penceresini yapabileceği PAL Demonte System serileri global ziyaretçiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Ersaş Aluminum Has Attended Georgia Caucasus Build Fair

Ersaş Aluminum; was awarded with the “Best Communicative Company” award at the 23th Caucasus Build Fair held in Tbilisi, Georgia from April 26th to April 29th, 2018.

 

ersas 53b

ersas 53c

ersas 53d

Powered by OrdaSoft!