sistem aluminyum logoSistem Alüminyum’un Yeni Paketleme Hattı Faaliyete Geçiyor

Türkiye alüminyum profil ve mimari cephe sistemleri imalatı sektöründe 23 yılı geride bırakan Sistem Alüminyum A.Ş. üretim teknolojisi yatırımları ile büyümeye devam ediyor.

 

 

 

sistem aluminyum 49a

Yeni Paketleme Hattı Kuruldu

2017 yılının ilk aylarında bitirdiği dökümhane ve elektrostatik toz boyahane yatırımlarıyla üretim kapasitesini önemli ölçüde artıran Sistem Alüminyum, yakın zamanda tamamladığı ve Eylül ayı itibariyle tam olarak faaliyete geçecek “otomatik profil paketleme” hattıyla, artan ihracat ve sevkiyat taleplerini daha hızlı ve yüksek paketleme kalitesiyle karşılamayı hedefliyor.

Erdoğan YILMAZ: “Bize Sürat Katan Bir Yatırımı Çevreci Bir Anlayışla Yaptık”

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan YILMAZ; son dönemde artan pazar talebini karşılamak üzere art arda kapasite yükselten yatırımlar yaptıklarını belirtti. YILMAZ ayrıca; “Dünya çapında inşaat sektöründe giderek büyüyen pastadan, ülkemiz adına payımızı almak amacıyla uluslararası standartlarda üretim ve lojistik hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve 40’a yakın ülkede satış ve pazarlama çalışmalarımızı bu hassasiyetle sürdürüyoruz” dedi.

sistem aluminyum 49b

İtalya’dan satın alınan yeni paketleme hattının seçiminde özellikle dikkat ettikleri hususların; ‘sürat, enerji tasarrufu ve müşteri noktasında ortaya çıkan atıklarının ve dolayısıyla çevreye zararın azaltılması’ olduğunu ifade eden YILMAZ; kullandıkları tekniklerle ‘ambalaj atıklarında % 20’ye varan azalma sağlanabileceğini’ ifade etti.

Erdoğan YILMAZ makine tercihi yaparken; bilhassa nakliye esnasında ürünlerde oluşabilecek zararları en üst seviyede engelleyerek, müşteri memnuniyetini artıracak teknoloji odaklı çözümleri dikkate aldıklarının altını çizdi.

Sistem Alüminyum New Packaging Line is now Working

Sistem Alüminyum A.Ş  that have left 23 years behind in the manufacturing sector of Turkey aluminum profile and architectural façade systems, continues to grow with investments in production technology.

sistem aluminyum 49c

Powered by OrdaSoft!