kuzeyler aluminium logoKuzeyler Alüminyum, Yeni Yapılanmasıyla Sektöre Dinamizm ve Farklılık Kazandıracak

2014 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Kuzeyler Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. kurucu ortaklarından Sabit AKKAYA ve Saim KAYAALP sektörün öncü markası Çuhadaroğlu’nda yöneticilik yapmış Ekrem ORUÇ ile yollarını birleştirdi.

 

 

 

kuzeyler aluminium 49a

Kuzeyler Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.; Mimari Alüminyum Cephe ve Doğrama sektöründe bilinirliğini sağlamış prestijli markalarla yaptığı işbirlikteliklerini, güven ve hizmet kalitesiyle birleştirerek İstanbul Ataşehir’de yaklaşık 3.000 m2’lik yeni yerlerinde çok daha güçlü bir vizyon ile dikkatlere sunuyor.

Bayisi olduğu ve satışını yaptığı Çuhadaroğlu Asaş Naturalbond, Albond, Alpolic, Alucobond, Soudal, Selectron, Lineflex, Siegenia, Giesse, Master, Securistyle, GU, Roto, Dorma, İnterax gibi dünyaca ünlü prestijli markalar ve her şeyden önce sektöre verdiği mimari çözümler ile sektörde fark yaratan Kuzeyler Alüminyum; bünyesinde teknik olarak mimarı, teknikeri olmayan veya çözüm arayan firmalara detay çözümü, metraj çalışması ve malzeme analizi yaparak destek sağlamaktadır.

kuzeyler aluminium 49b

Kuzeyler Alüminyum ayrıca; mevcut ürün satışlarının yanı sıra, iş yoğunluğu olan veya atölyesi olmayan firmalara yönelik de fason imalat ve kompozit derzleme konusunda destek sağlamaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla her geçen gün müşteri ağını geliştiren Kuzeyler Alüminyum, yeni bayilik ve farklı ürün alternatifleriyle sektöre güçlü bir dinamizm ve farklılık kazandırarak, ‘Mimari Alüminyum Sistemleri’ alanında kararlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir.

“Kuzeyler Alüminyum Will Bring to Sector Dynamism and Difference with its New Structure”

Starting commercial operations in 2014 Kuzeyler Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti. Founding partners Sabit AKKAYA and Saim KAYAALP have brought Ekrem ORUÇ who has been the manager of the leading brand in the sector Çuhadaroğlu. 

kuzeyler aluminium 49c

Powered by OrdaSoft!