aluexpo logoAlüminyum Sektörünün Tüm Yeniliklerini ‘ALUEXPO 2017’de Birlikte Keşfedelim!

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ALUEXPO 2017 – 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı öncesinde sektöre ilişkin gelişmelerin paylaşıldığı bir basın toplantısı düzenlendi.

 

aluexpo 49a

Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İbrahim ANIL, Alüminyum Sempozyumu Yürütme Kurulu Üyesi Dr. Metin YILMAZ’ın da katıldığı toplantıda bir sunum yapan TALSAD Başkanı Ali KİBAR sektöre ilişkin tüm merak edilenlere açıklık getirdi.

ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. hollerinde gerçekleştirilecek.

ALUEXPO 2017 Fuarı, TALSAD  Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası tarafından desteklenmekte. Başta TALSAD üyeleri olmak üzere Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticilerinin yer aldığı 9. holde profil, levha, folyo, külçe, çubuk gibi bitmiş veya yarı bitmiş alüminyum ürünler ile alüminyum pencere, kapı ve cephe kaplama sistemleri ve farklı endüstriler için alüminyum ürünler sergilenirken; 10. ve 11. hollerde, global alüminyum sektörünün önde gelen firmalarının da içinde bulunduğu yerli ve yabancı üretici ve tedarikçi firmalar, alüminyum üretiminde kullanılan ürün ve teknolojilerini tanıtacak.

aluexpo 49b

ALUEXPO Fuarları Her Tekrarında Büyümeye Devam Ediyor

En son gerçekleştirilen ALUEXPO 2015 Fuarı, bir önceki fuara göre artış göstererek, 34 ülkeden 166’sı yabancı olmak üzere toplam 352 katılımcıyı, 70 ülkeden 10.640 sektörü yakından takip eden ziyaretçi ile buluşturdu.

Global alüminyum dünyasının tamamlayıcı bir platformu olma noktasına gelen ALUEXPO 2017, sektörün önde gelen uzmanlarıyla, yeni yatırımlar için Türkiye’nin potansiyel fırsatlarını değerlendirmek isteyen yabancı firmalar ve aynı zamanda farklı ülkeler ile işbirliği yapmak isteyen yerli firmaları yine bir araya getirecek.

Katılımcı Ülkeler

Almanya, İngiltere, Hindistan, İran, Singapur, Fransa, Belçika, İtalya, Özbekistan, Kanada, Çin, Tayvan, İsviçre, Katar, Danimarka, Rusya, İsrail, İspanya, Amerika’dan katılan firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen alüminyum firmaları da fuarda yer almaktadır.

aluexpo 49c

ALUEXPO 2017, Alüminyum Sektörünün Lider Markalarını Bir Araya Getiriyor

ALUEXPO 2017, Türkiye’nin önde gelen alüminyum üreticilerini ve alüminyum sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını bir araya getiriyor. Alüminyum sektörünün lider firmaları, alüminyum teknolojisinde gerçekleşen yenilikleri ve tüm alüminyum ürünlerini otomotiv, inşaat, beyaz eşya, ambalaj, savunma sanayi, enerji, havacılık, ulaşım ve daha birçok sektör için ALUEXPO 2017’de sergileyecekler. Bu platformda alüminyum ile ilgili en yeni teknolojileri ve tüm alüminyum ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olacağınız gibi; firmanızın gelişimini ve güçlenmesini sağlayacak yeni iş bağlantıları kurabilecek ve Türkiye ve Avrasya alüminyum sektörünü yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz.

Alüminyum Sektörünün Uzmanları 8. Alüminyum Sempozyumu’nda Buluşuyor

Sempozyum süresince sektörün önde gelen isimleri, uzmanlar ve akademisyenler alüminyum sektörü ile ilgili teknolojik gelişmeleri tanıtacak ve sektörde karşılaşılan problemlerin çözümü konusunda dinleyicilerle bilgi ve görüş paylaşımında bulunmak için etkin bir ortam yaratacaklar. Sempozyum; sektörü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilenmeyi ve Türkiye’nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlamaktadır.

aluexpo 49d

Let’s discover all the Innovations of Aluminum Sector together in ALUEXPO 2017!

Before the Hannover Messe Ankiros Fairs Inc. ALUEXPO 2017 - 5th International Aluminum Technologies, Machinery and Products Special Fair to be held in Istanbul Expo Center between 5-7 October 2017, a press conference where the developments in the sector were shared.

Powered by OrdaSoft!