ersas logoErsaş Alüminyum,Pencerenin Emekçileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Ersaş Alüminyum, 29 Nisan - 1 Mayıs tarihleri arasında Alanya Vikingen Infınıty Hotel’de Kompozit Profil Tali Bayiler Bilgilendirme Seminerinde yeni PAL System Serisi’nin tanıtımını geniş katılımlı etkinlik serisiyle gerçekleştirdi.

 

ersas 47 2a

Türkiye’nin tüm illerinden gelen üretici ve tali bayilerin katılımıyla gerçekleşen Kompozit Profil Tali Bayiler Bilgilendirme Semineri dikkat çekici olmakla birlikte, keyifli etkinlik ve tanıtım toplantısı ile dikkat çekti.

Kompozit Profil Tali Bayiler Bilgilendirme Seminerinde yeni PAL System Serisi ile ilgili detaylara değinen Ersaş Alüminyum A.Ş. Murahhas Yöneticisi Esat ERDURAK; “PAL System Serisi; yeni bir pencere sistemidir. Belgeler ile ispatlı, dünyada benzeri olmayan bir sistem serisidir. Ersaş Alüminyum imzalı PAL System Serisi kompozit bir profilden oluşmaktadır. Plastik doğramanın artı avantajlarını, alüminyum ile birleştirerek ‘içi plastik, dışı alüminyumdan’ oluşan sistem serimizi yarattık. Enerji tasarrufuna çok büyük katkı sunacağı için sektörümüz ve çözüm ortaklarımız tarafından yoğun ilgi gören en yeni sistem serimiz dikkat çekici artı avantajlara sahip bir ürünümüzdür” dedi.

Pencerenin Emekçileri Pal System Tanıtım & Bilgilendirme Toplantısında sunum yapan ERDURAK, PAL System profil alan her firma ana bayimizdir diyerek; 5.000 mtül proje alan imalatı olmayan firmalara imalat yapmaları için proje bitimine kadar makineler verileceği, 10.000 mtül üzeri proje işleri yapmak için Ersaş Fabrika bünyesindeki kiralık atölyeler ve personel desteği sağlanacağı ifade edildi.

ersas 47 2b

Toplantıda plastik profilin alüminyum aksamı ile beraber köşelerinin kaynakla birleştirilmesi uygulamaları olarak anlatılırken; davete katılan tüm ziyaretçilere projelere tanıtım gerçekleştirebilmeleri için ‘L’ kesitler verildi. Ziyaretçiler destek saclı PVC profil ile, PAL System Composite profilin dayanıklılık testini profilin üzerine çıkarak test ettiler.

Vikingen Infınıty Hotel girişindeki show room alanı üzerinden PAL System’in özellikleri tanıtılarak; başarılı bir bayi bilgilendirme toplantısına Ersaş Alüminyum imzası atıldı.

Ersaş Alüminyum,Composite Profile Dealers Information Seminar Made

Ersaş Alüminyum realized the presentation of the new PAL System Series at the Composite Profile Vessel Information Seminar at Alanya Vikingen Infınıty Hotel between April 29th and May 1st with a wide range of activities.

ersas 47 2c

ersas 47 2d

 

Powered by OrdaSoft!