kale kilit logoAvrasya Pencere Fuarı, Kale’nin Yeni Nesil Teknolojik Ürünlerinin Tanıtımına Sahne Oldu

Türkiye’de güvenlik denince akla ilk gelen Kale Kilit, 100’ün üzerinde ülkenin görücüye çıktığı Avrasya Pencere Fuarı’nda, yenilikçi ve inovatif ürünleriyle tam not aldı. Kale’nin güvenlik ve teknolojiyi entegre ettiği akıllı ürünleri, Avrasya Pencere Fuarı’nın ilgi odağı oldu.

Kale Kilit fuarda uzaktan kumandalı ve Bluetooth’lu çelik kapıların yanı sıra, Kale A Plus kasa ile dikkatleri çekti. Akıllı güvenlik ürünleri serisinin ilki olan KASK sistemi ise güvenlikte çığır açacak. Kale Alarm Sistemleri Kilidi KASK sistemi sayesinde artık hırsız mekâna girmeden kapıda durdurulabilecek.

Türkiye’nin kilit ve çelik kapı sektörünün öncü ve lider firması Kale Kilit, 8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleșen Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nın gözdesi oldu. Bölgesinin en büyük ve prestijli pencere fuarı olan, 100’ün üzerinde ülkenin görücüye çıktığı Avrasya Pencere Fuarı’na yenilikçi ve inovatif ürünleriyle katılan Kale Kilit, ziyaretçilerden tam puan aldı.

Bildiklerinizi Unutun: “Güvenlikte Yeni Dönem Bașlıyor”

Kale Kilit, Avrasya Pencere 2017 Fuarı’na geniș bir ürün yelpazesiyle katıldı. Güvenlik ile teknolojiyi bulușturan yeni ve inovatif ürünleriyle Avrasya Pencere Fuarı’nda yerini alan Kale Kilit markası, yeni geliștirdiği akıllı teknolojik  ürünleriyle ilgi odağı oldu. Her zaman yenilikçiliğin ve ilklerin markası olan Kale tüm ürünlerinde teknolojik devrime hazırlanıyor. Çok yakında tüm ürünlerin değișimine șahit olacağımız teknoloji ile birbirleriyle konușan sistemlerin üretimine geçilecek serinin ilk ürünü ise KASK oldu.

Kale Kilit özel tasarım standında; bluetooth, TC kimlik kartı, uzaktan kumanda ile açılan çelik kapıların yanı sıra, camlı yangın kapısı, panik kilitli yangın kapısı, Kale A Plus, D-Key’i bulunan alüminyum kapı, dijital șifreli kilit sistemiyle çalıșan cam kapı, șablonlu masaüstü stant, otel tipi kasa gibi yeni nesil akıllı teknolojik ürünlerde ziyaretçilerle bulușturuldu.

‘Kask’ Sistemi İle Hırsıza Kapıda Dur!

Fuarda en büyük ilgiyi Kale Alarm’ın güvenlikte çığır açan Kale Alarm Sistemleri Kilidi KASK sistemi gördü. Teknolojiye ve güvenliğe yatırım yapmaya devam eden Kale Alarm’ın dünya patentini aldığı KASK sistemi, hırsızı mekâna girmeden  kapıda durduruyor.  Alarm paneli ile hırsızlar daha yașam alanına girmeden önce kullanıcılar uyarılarak kolluk kuvvetlerine haber veriliyor. Böylece yeni nesil bir güvenlik sağlanıyor.

Güvenlik ‘Cep’ten Sağlanacak

Teknolojiye ve güvenliğe yatırım yapmaya devam ettiklerini vurgulayan  İcra Kurulu Üyesi Bedri ULUKAN șunları söyledi: “Sektörün mobile daha fazla yöneleceğini düșünüyoruz. Mobilin yani cep telefonlarının merkezde olduğu mobil uygulamalar üzerinden kișilerin ve kurumların tüm güvenlik ihtiyaçlarını çözmeleri gerekiyor. Avrasya Pencere Fuarı’na bu yıl çok geniș bir ürün yelpazesiyle katıldık. Özellikle teknolojik ürünlerimizi ziyaretçilerle bulușturduk.

Bunların içinde en büyük ilgiyi ise yeni nesil güvenlik önlemi olarak geliștirdiğimiz KASK gördü. Hırsızı daha mekâna  girmeden kapıda durduran KASK sistemi, güvenlikte çığır açacak” dedi.

Eurasia Windows Fair Became the Stage for the Introduction of New Generation Technology Products of Kale

Kale Kilit, which is the first name that comes to mind when security is mentioned in Turkey, received full marks at Eurasia Windows Fair where more than 100 countries showed up. Smart products of Kale, where security and technology are integrated, were the center of interest at Eurasia Windows Fair.

kale kilit 46a

Powered by OrdaSoft!