cib loogÇelik İhracatçıları Birliği’nden Ali Pandır’a Veda Yemeği

Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde Erdemir Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden, aynı zamanda ÇİB Yönetim Kurulu Üyeliğinden de ayrılan Ali PANDIR için bir veda yemeği düzenledi.

 

Türkiye’nin yetiştirdiği ender üst düzey yöneticilerden biri olan Ali PANDIR, üç yıl süresince görev aldığı Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu’na da veda etti. Ali PANDIR için düzenlenen yemeğe; Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık EKİNCİ, Başkan Yardımcısı Serdar KOÇTÜRK, Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Ahmet Kamil ERCİYAS, Çınar CANKUT, Mustafa TECDELİOĞLU, Denetim Kurulu Üyeleri’nden Okan BAHŞİŞ, Mehmet Ali FİNCAN, Mehmet Emre EYÜBOĞLU ve İMMİB Genel Sekreteri Armağan VURDU ile Genel Sekreter Yardımcısı Fatih ÖZER katıldı. 

cib ali pandir

Kariyeri boyunca uluslararası büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik yapan Ali PANDIR, yemekte yaptığı konuşmada üç yıldır Yönetim Kurulunda yer almaktan onur duyduğunu belirttiği Çelik İhracatçıları Birliği’ne düzenledikleri yemek için teşekkür etti.

Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Namık EKİNCİ, Ali PANDIR’a Türkiye’de ilk defa MATİL A.Ş. tarafından üretilen paslanmaz nervürlü inşaat çeliğinin yer aldığı plaketi taktim etti. Namık EKİNCİ, Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu üyeliği süresince Türk çelik sektörüne yaptığı katkılardan dolayı PANDIR’a teşekkür ederek; “Böylesine zeki ve donanımlı bir şahsiyetin görevinden ayrılması sektörümüz için büyük kayıp olmuştur. Kariyerinde başarılarının devamlı olmasını diliyorum” dedi. 

cib ali pandir 2

Powered by OrdaSoft!