adana camAdana Cam, Ürün Gruplarını 11. Adana İnşaat 2017 Fuarı’nda Sergiledi

80 yıl ve üç kuşaktır cam ticaretiyle uğraşan Salt Cam’ın kardeş kuruluşu Adana Cam; 16 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında 11. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri İş ve İnşaat Makineleri Fuarı Adana İnşaat 2017’de sektör profesyonelleriyle bir araya geldi.

 

Müşteri istekleri doğrultusunda, son teknolojiyi kullanarak yüksek kalite ve standartlarda üretim yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı misyon olarak kabul eden Adana Cam 6.000 m2’lik kapalı alanda ve yeni tesislerinde üretimlerine devam etmektedir.

11. Yapı Malzemeleri ve İnşaat Teknolojileri Fuarı’nda sektör temsilcilerinin dışında, nihai tüketici olan sivil katılımcılara ürün grupları hakkında bilgiler aktaran Adana Cam yetkilileri, farklı sunum ve lansmanlar ile çözüm ortaklarının da dikkatini çekti.

Pencere doğramalarında Isıcam Sistemleri K Serisi veya Isıcam Sistemleri S Serisi olmayan binalardan daire alınması durumunda enerji kaybının % 35 olacağına dikkat çeken Adana Cam yetkilileri; markalarını temsil eden diğer ürünleri temperli ve lamine cam çeşitlerini, kurşuna dayanıklı cam alternatiflerini, Isıcam Sistemleri ve türevlerini de yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisine sunarak başarılı bir fuar organizasyonuna daha Adana Cam imzasını attı.

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından, Çukurova Fuarcılık A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Adana İnşaat 2017 Fuarı’nda açılış kurdelesini birlikte kesen ve Adana Cam standına ziyarette bulunan Adana Valisi Mahmut DEMİRTAŞ’a, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’ye, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki KIVANÇ’a, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila MENEVŞE’ye, Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN’e ve Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) Başkanı Mustafa Fidan VURSAVUŞ’a teşekkür eden Adana Cam Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif SALT; “Fuar organizasyonları kapsamında sektörün değişimini, gelişmesini izleyerek geleceğe yönelik planlar, programlar yapma şansı elde ediyoruz. Her açıdan faydalı olacak bu fuar organizasyonlarının markamıza, sektörümüze ve ülkemiz ekonomisine katkılar sağlayacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Adana Cam, Product Groups 11. Adana Construction Exhibited  at the 2017 Fair

Adana Cam, a sister company of Salt Cam, which deals with glass trade for 80 years and three generations; Between 16th and 19th of February, 2017, 11th Construction Materials, Construction Technologies Construction and Construction Machinery Fair, Adana Construction came together with sector professionals in 2017.

adana cam 63a

Powered by OrdaSoft!