saltcam logoSalt Cam Geleneksel Aile Buluşması Yapıldı

Salt Cam, 4–6 Ekim 2019 tarihleri arasında Mersin Liparis Resort Otel’de bir araya gelen bayilerine bir tatil organizasyonu havasıyla geçen etkinliklerle unutulmaz anlar yaşattı.

 

HISİAD, 1. Olağan Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Hırdavat sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (HISİAD), Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

 

iddmibİDDMİB, Fransa Batimat Fuarı’nda

4-8 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen Batimat Fuarı’na 12’si İDDMİB milli katılımla olmak üzere toplam 50 Türk firması katıldı.

 

aluteam logoALUTEAM, AMC TURKEY Eklemeli İmalat Konferansı’nda

ALUTEAM’in organizasyonu destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı “AMC TURKEY” Eklemeli İmalat Konferansı gerçekleşti. 17-18 Ekim tarihlerinde Green Park Hotel Pendik’te gerçekleşen konferans Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ), Sabancı Üniversitesi (SÜ), Gazi Üniversitesi (GÜ) ve Marmara Üniversitesi’nden (MÜ) akademisyenlerin önderliğinde ve Türk Eklemeli İmalat Birliği çatısı altında hazırlandı.

hisiad logoUluslararası Hırdavat, Nalburiye ve El Aletleri Fuarı

Mitex 2019 Uluslararası Hırdavat, Nalburiye ve El Aletleri Fuarı hakkında merak edilen tüm detayları HISİAD Başkanı Çetin TECDELİOĞLU ile konuştuk.

 

talsad logo9. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu’na Büyük İlgi

9. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu 10-11 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de ALUEXPO 2019 - 6. Uluslararası Aluminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

aluexpo 201910-12 EKİM 2019 ALUEXPO FUARI

 

 

aluexpo6. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı Yapıldı

6. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, 10-12 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

 

seyad 79SEYAD Genel Kurul Hazırlıkları Başladı

2000 yılında kurulan Sektörel Yayıncılar Derneği  SEYAD 2020 Ocak ayında yapılacak Genel Kurul için hazırlıklara başladı.

 

sercair logoTemiz Hava Teknoloji Markası Sercair, Türkiye Pazarında Büyümeye Devam Ediyor!

Kapalı alanlarda daha kaliteli bir yaşam alanı yaratmak hedefiyle, Türk girişimciler tarafından ABD’de yazılım alt yapısı geliştirilen Sercair, Kasım itibariyle bayi hedefine ulaştı. 2020’de, bayi sayısını 200’e çıkarmayı hedefleyen Sercair’in birbirinden farklı hava temizleme cihazlarının görevini tek bir teknolojide birleştiren akıllı çözümleri, restoran ve kafelerin ihtiyaçları çerçevesinde yepyeni bir inovasyonla birleşti.

hisiad logoTECDELİOĞLU: “Bizde Çarklar Hareket Ettikçe Türkiye Ekonomisi Durmaz”

Fransa Paris’te düzenlenen Batimat Fuarı’nda İDDMİB Başkan Yardımcısı Çetin TECDELİOĞLU’nun Fransa pazarına ilişkin görüşlerini aldık.

 

Assan Alüminyum, ALUEXPO Fuarı’na Katıldı

Kibar Holding çatısı altında faaliyet gösteren, Assan Alüminyum, bu yıl 6.sı düzenlenen ALUEXPO Fuarı’nda yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı.

 

 

intermob 201912–16 EKİM 2019 İNTERMOB FUARI

 

 

ravago MARDAV, RAVABER ve STOPER Firmaları, RAVAGO Bina Çözümleri Markası Altında Birleşti

RAVAGO Bina Çözümleri; 8-10 Kasım 2019 Tarihlerinde Antalya da düzenlenen lansman organizasyonu ile Mardav, Ravaber Yapı ve Stoper Yapı markalarını aynı çatı altında birleştirdi.

 

Kale Kilit Moskova Temsilciliği ile Hem Rusya’da Hem Bölgede Hızlı Büyüyecek

Güvenliğin lider markası Kale Kilit, Rusya’da büyümek, ardından çevre ülkelerde genişlemek için Moskova Temsilciliğini hizmete açtı. 

 

siffp cezayir 201923-26 EKİM CEZAYİR SIFFP KAPI-PENCERE FUARI

 

 

 

kompozit zirvesi 201910-12 EKİM 2019 TÜRK KOMPOZİT ZİRVESİ

 

 

 

IQ Alüminyum, Architect at Work İstanbul’da

Mekanlarınıza kaliteli ve yenilikçi ürünler sunan IQ Alüminyum, 1-2 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Architect at Work İstanbul Fuarı’nda yer aldı.

 

 

akpa aluminyum 61bASTEL Projesi Kapsamında Düzenlenen Cephe Akademi Mesleki Gelişim Eğitimleri Başladı

ALUTEAM bünyesinde geliştirilen Alüminyum Yapı Sistemleri Test ve Eğitim Laboratuvarı Projesi eğitim faaliyetleri açılış dersleri değerli hocaların katılımıyla gerçekleştirildi.

 

batimat paris 201904-08 KASIM 2019 FRANSA BATİMAT FUARI

 

 

aluteam logoALUTEAM ALUEXPO Fuarı’na ve ALUS’09 Sempozyumu’na Katıldı

ALUTEAM, 10-11-12 Ekim 2019 tarihleri boyunca devam eden ALUEXPO Fuarında GALSİAD ile birlikte yer alırken eş zamanlı olarak düzenlenen ALUS’09 sempozyumunda da Fatih Mehmet Sultan Vakıf Üniversitesi’ni temsil etti.

 

 

 

insaat 2020 l8. İnşaat ve Konut Konferansı’na Geri Sayım Başladı

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en seçkin buluşması kabul edilen 8. İnşaat ve Konut Konferansı’na geri sayım başladı.

 

 

talsad corporateTalsad Dijital Dönüşüm Projesini, Corporate Sense Yürütüyor

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) Dijital Dönüşüm Projesini Corporate Sense Liderliğinde Gerçekleştiriyor.

 

 

GALSİAD, Aselsan’ı Ziyaret Etti

GALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Celalettin KIRBOZ, Başkan Yardımcıları Sayın  Murat ÇIĞLI, Sayın Kerem YILMAZ, Sayın Bülent ÇİVİCİ, Sayın Mustafa ERTÜRK, Ankara temsilcisi Sayın Cenk AKTAŞ, CB Metal Firma Yetkilisi Sayın Sami KABUKÇU, Dernek Basın Yayın Sorumlusu Sayın Kemalettin AKSÖZ ile birlikte, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prf. Dr. Haluk GÖRGÜN’ü ziyaret ettiler.

bae 60BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

ÜLKE EKONOMİSİNE GENEL BAKIŞ

 

 

iran confair logo28-31 TEMMUZ İRAN CONFAIR YAPI FUARI 2019

 

 

ukrayna ulke 60aUkrayna Ülke Raporu

GSYİH ( Milyon $ )

112,1 (Tahmini 2017, EIU) milyar $

batimat logoMondial Du Bâtiment İnovasyon Ödülleri 2019

Le Mondial du Bâtiment- BATIMAT, IDÉOBAIN ve INTERCLIMA fuarlarının ortaklığı - inşaatta inovasyonun kaçırılmaması gereken zirve noktası olarak öne çıkıyor. Her iki yılda bir, Inovasyon Ödülleri, katılımcıların yenilikçi çözümlerine dikkat çekmekte ve bu yeniliklerin piyasaya yayılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

lviv 201910 – 12 EYLÜL UKRAYNA WINDO L’VIV YAPI FUARI 2019

 

Renovatio Performans Sınırlarını Zorluyor

Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini kullanıcıların deneyimine sunuyor. IQ Alüminyum, sürme sistemlerinde yeniden doğuşu simgeleyen Renovatio ile performans sınırlarını zorluyor.

dubai windows doors facades logo24 - 26 EYLÜL DUBAİ WINDOWS&DOORS&FACADES&GULFGLASS FUARI 2019

 

Türkiye İmsad Gündem Buluşmaları: ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı altında gerçekleştirildi.

 

katar 602019’da Dış Ticaret Hacminde Hedef 1,5 Milyar Dolar

Katar ile Türkiye arasındaki karşılıklı iyi niyetli girişimler ve gelişmeler, Türkiye’nin özellikle son dönemlerdeki ticari ve ekonomik ilişkilerine oldukça olumlu yansıdı. Katar, Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkeler sıralamasında 47’den 37’nci sıraya çıkarken; 2017 yılında Katar ile Türkiye arasındaki 600 milyon dolarlık ihracat hacmi, 2018 yılında 1 milyar doların üzerine çıktı.

aluexpo logo2019“Alüminyum Sektörü Dev Buluşmaya Hazır”

Türkiye’de 27 yıldır metalurji sektörünün önde gelen fuarlarını organize eden Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı - ALUEXPO 2019, 10-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10 ve 11 nolu hollerinde katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

yapi fuari 201918-22 HAZİRAN 2019 İSTANBUL TURKEYBUILD YAPI FUARI

 

 

yapi fuari42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul %32 Oranında Uluslararası Ziyaretçi Artışı ile Toplamda 68.738 Ziyaretçiyi Ağırladı

Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgedeki en büyük, dünyada ise sektöründe ilk 5’te yer alan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Yapı - Turkeybuild İstanbul’u bu sene 68.738 kişi ziyaret etti.

 

galsiad logoİDDMİB’den, GALSİAD’a Ödül

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından, Girişimci Alüminyum Sanayici ve İşadamları Derneği’ne (GALSİAD), sektöre sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ödülüne layık görüldü.

 

hisiad logo7 Milyar Dolarlık Hırdavat Sektöründen Fuar Atağı

Türkiye’de yaklaşık 14 bin firmanın içerisinde yer aldığı hırdavat sektörü, Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk fuarını yapmaya hazırlanıyor. Fuarla ilgili olarak TÜYAP’la bir protokol imzalarken, ilki önümüzdeki sene yapılacak olan fuarın iki yılda bir tekrarlanması hedefleniyor.

 

sistem aluminyum logoSistem Alüminyum, Yeni Ürünlerini 42. Yapı Fuarı’nda Sektörle Buluşturdu

Sistem Alüminyum, 18-22 Haziran tarihleri arasında Tüyap’ta 89.000 ziyaretçi ve 600’ün üzerinde şirket katılımı ile gerçekleşen, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2019’a katılarak, ulusal ve uluslararası sahalarda ilgi gören özel ürünlerini sektörün önde gelen temsilcilerinin beğenisine sundu.

 

ozcelik makina logoSektör Lideri Özçelik Makina’dan Dev İş Birliği

Sektörün önde gelen PVC ve Alüminyum profil işleme makinaları üreticisi Özçelik Makina gücünü, dünya fabrika otomasyon şampiyonu FANUC’la birleştirdi.

 

 

Alt Kategoriler

Powered by OrdaSoft!