sava logoSava Firması ile Profesyonel Anlayış İzmit’te

“Sava İzmit Metal olarak hedefimiz, istikrar güven ve kalite politikası çerçevesinde, sahip olduğumuz esneklik ve marjinal özelliklerimiz ile müşterilerimize yüksek kalitede de hizmet sunmak hedeflerimiz arasındadır” diyen Sava İzmit Metal Firmasından Erhan SARIHAN ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

 

 

 

sava izmit 57a

Firmanızın yapılanması ve faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Firmamız Kocaeli ilinin Başiskele ilçesinde kurulmuş olup; 500 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile hassas toleranslı, özel alaşımlı, üstün nitelikli alüminyum profillerin, sektörün önde gelen firmalarından olan Asaş Alüminyum ve Sistem Alüminyum bayiliği altında toptan satışını gerçekleştirmektedir. Mimari alüminyum profiller, dış cephe sistemleri, küpeşte sistemleri, cam balkon sistemleri ile kompozit levha ve aksesuar malzemelerini, müşterilerimizin imalatına entegre ederek profesyonel hizmet anlayışı içerisinde faaliyet göstermektedir.

Ürünlerinizin başarısını garantileyecek rekabetçi avantajlarınız nelerdir?

Firmamız Türkiye’nin sayılı büyük firmalarından olan Asaş Alüminyum AŞ ve Sistem Alüminyum AŞ bayiliğine sahip olup, müşteri memnuniyetini projelerimiz öncesinde ve sonrasında inceleyerek önemli dönüşler almak, güçlü ve kaliteli kadromuz ile almış olduğumuz siparişleri en kısa süreli terminlerle müşterilerimize eksiksiz teslim etmek ve çalışmalarımızı hedeflemiş olduğumuz politikalarla yürütmektir.

İzmit Bölgesindeki konumunuzdan bahseder misiniz?

Firmamız kuruluşunun ilk yıllarından itibaren Kocaeli ve çevre illerde kısa sürede müşteri pörtföyünü artırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedef belirlemiştir. Müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini günden güne artırarak bölgenin profesyonel ürün tedarikçisi konumuna gelmiştir.

2018 yılını markanız ve sektörümüz açısından değerlendirir misiniz

Bilindiği üzere 2018 yılının 2. yarısından itibaren yaşanan ekonomik daralma sebebi ile sektörümüz açısından beklenen seviyede gerçekleşmeyen ticaret hacmimizin, 2019’dan itibaren beklenen düzeye geleceğini düşünüyoruz. Biz de bu konuda elimizden geleni hem ürün fiyatları, hem de ürün çeşitliliği olarak yapacağımızı açıkça buradan sizler vasıtasıyla taahhüt ediyoruz.

2019 yılı hedef, plan ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

Sava İzmit metal olarak hedefimiz, istikrar güven ve kalite politikası çerçevesinde, sahip olduğumuz esneklik ve marjinal özelliklerimiz ile müşterilerimize yüksek kalitede de hizmet sunmak; müşterilerimizin her türlü profil ihtiyaçlarını tecrübeli kadromuz sayesinde piyasa koşullarındaki sıkıntılara rağmen engellere takılmadan karşılayabilmek; mevcut piyasa koşullarını en uygun hale getirip müşteri pörtföyünü daha da genişletmek ihracata yönelik çalışmalarımızı hızlandırmak hedeflerimizdendir.

Professional Understanding is in İzmit with Sava Company

We realised an interview with Erhan SARIHAN from the Sava İzmit Metal Compny who said ‘’As Sava Izmit Metal, our goal is to provide high quality service to our customers with our flexibility and marginal characteristics within the frame of stability, trust and quality policy.

 

sava izmit 57b

Powered by OrdaSoft!