monticelli

Monticelli ile Kusursuz Köşe Bağlantıları

“Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarlarına katılımımızın 3. yılı ve geçen bu süre içinde ülkemizdeki üreticilerin daha fazla bilgilendirilmesi gerektiğini tespit ettik ve tüm dileğimiz bunu ivedilikle gerçekleştirebilmektir” diyen Monticelli Türkiye Direktörü Hayg CİHANGÜL’e röportaj sorularımızı yönelttik.

 

 

monticelli 52a

Öncelikle markanızı tanıyabilir miyiz?

60 yıl önce İtalya’da kurulan Monticelli, sadece alüminyum köşe bağlantı aparatları (takozları) üreten bir firmadır.

Markanızın sektöre kazandırdığı ürünleri, hizmet alanını sizden dinleyebilir miyiz?

Konusunda lider olan firmamız, kusursuz doğrama montajı için her tür gereksinime çözüm üretir. Özellikle köşe bağlantılarının tasarım ve gelişim aşamasından, ürünün imalatına kadar uzmanlaşmış dünyadaki tek firmayız. İmalat sürecinin tamamı, tüm kaynaklarımızı kullanarak İtalya’daki fabrikamızda gerçekleşmektedir. Firmamız 4. 000’in üzerinde bir ürün yelpazesine sahiptir. Müşterilerimiz için özel bağlantılar yaparak yapı profillerinin dünyasında yeni ufuklar açıyoruz. Yükseklik, en, farklı açılar, büyük ölçü bizim için asla sorun olmaz. Ürünlerimizle zaman ve aşınmaya karşı mükemmel çözümler sağlıyoruz.

Montix kaplama ve paslanmaz çelik bağlantılarımız, özellikle nemin ve tuzun meydana getirdiği sert çevresel şartlara maruz kalan müşterilerimize önerdiğimiz bir ürün. Montix’le yapılan tüm bağlantılar, tüm orijinal özelliklerini, ekstrem koşullarda dahi 10 yıla kadar, normal koşullarda 25 yıla kadar koruyor.

Katıldığınız Avrasya Kapı, Pencere, Cam ile Almanya Fensterbau Frontale Fuarlarında hangi ürünlerinizin tanıtımını gerçekleştirdiniz?

Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarlarına katılımımızın 3. yılı ve geçen bu süre içinde ülkemizdeki üreticilerin daha fazla bilgilendirilmesi gerektiğini tespit ettik ve tüm dileğimiz bunu ivedilikle gerçekleştirebilmektir.

monticelli 52b

Bu yıl fuarlarda tanıttığımız yeni ürünlerimizden biri Fujicross T. Bu ürünümüz, bağlantılarında kertmeye gerek olmadan monte edilebilir özellikte ve bu, zamandan ciddi tasarruf etmemizi sağlıyor. Ayrıca yeni bağlantımız Strong, orta gaydlarda büyük takozlara ihtiyaç bırakmayacak güçte tasarlandı. Bu üründe cam montajı sıkıntısını da giderdik. Pazarda yoğun talep gören bu ürün umarım yakın zamanda üreticilerimizin dikkatini çeker ve onlara en iyi çözümü sunar.

Fuarları sektörümüz ve firmanız açısından değerlendirir misiniz?

Firma olarak fuarlara katılımımızın başlıca sebebi sektörde ihtiyaç duyulan bağlantı eksiklerini tespit edip, iş ortaklarımızın mükemmel sonuç almalarını sağlamaktır.

2018 yılı fuar takviminizde yer alan diğer organizasyonlar nelerdir?

Dünya üzerinde kurulan pek çok fuara katılıyoruz: Almanya, Fransa, İtalya, Sırbistan, Rusya, İran, Dubai vb gibi. Bununla birlikte birçok sistem firmasının da alt üretimini ve Ar-Ge’sini üstlenmiş durumdayız.

Perfect Corner Joints from Monticelli

Following his remark, “This is the 3rd year of our attendance to Eurasian Door, Window, and Glass Fair, and since our first attendance to this fair, we have found out that, the manufacturers in our country need to be informed more, and we all hope to be able to do this urgently,” we directed our interview questions to the Director of Monticelli Turkey, Hayg Cihangül.

monticelli 52c

 

monticelli 52d

Powered by OrdaSoft!