bif belge logo“PAL System İle Gücümüze Güç Katıyoruz”

Ersaş Alüminyum Aksaray Üretici Bayisi BİF Belge PVC ve Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Bilal BELGE, 16 Şubat 2018 tarihinde Ahsaray Hotel’de mimar, mühendis ve müteahhitler için organize ettiği Ersaş Alüminyum PAL System Serisi tanıtım toplantısında sorularımızı yanıtladı.

 

 

 

 

bif belge w69a

Firmanızın günümüz faaliyetlerine ve bayiliğini yaptığınız markalara değinir misiniz?

İnşaat sektöründeki kalitenin artması ile birlikte BİF Belge olarak biz de müşterilerin beklentisine cevap vereceğine inandığımız ve üretim gücümüze dâhil ettiğimiz Ersaş Alüminyum ve Kompen firmasının bayilik desteği ile emin adımlarla yolumuzda ilerliyoruz.

Bu güne kadar alüminyum pencere konusunda yaptığı atılımlar ve ortaya koyduğu yeniliklerle bu sektörde ses getiren Ersaş Alüminyum ile yaptığımız bayilik anlaşması, bize PAL System ve alüminyum doğrama ürünlerinde müşterilerimize alternatif ürünler sunma fırsatı verecek.

2018 yılında pazarda nasıl bir strateji izleyeceksiniz? Yeni yatırım, ürün ya da pazar arayışları söz konusu mu?

Hedefimiz yakın zamanda hem personelimizi, hem üretim kapasitemizi daha da artırarak bulunduğumuz pazara uzun vadede daha seri ve kaliteli hizmet sunarak pazar payımızı yükseltmektir.

Yakın zamanda bayiliğini aldığımız Ersaş Alüminyum PAL System’i inşaat sektöründeki kullanımına hız kazandırarak müşterilerimizin tercihi haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız ve bu süreçte hayata geçirdiğimiz tüm projeler referansımız olacaktır.

bif belge w69b

PAL System tanıtım toplantısı, katılımcıları ve toplantıya dair bilgi paylaşır mısınız?

16 Şubat 2018 tarihinde Ahsaray Hotel’de düzenlediğimiz Ersaş Alüminyum’a ait PAL System tanıtım toplantısında Aksaray ve çevre bölgelerdeki inşaat sektörü temsilcilerini, mimar, mühendis ve müteahhitleri bir araya getirdik.

BİF Belge olarak, PAL System’in alüminyum kapaklarının PVC profillere yapıştırılmış olarak gelmesi, yani 6 m halinde, Composite profil olarak gelip yine Ersaş’ın geliştirdiği köşe takoz sistemi ile çok hızlı üretim yapmamız, üretim maliyetlerimizi düşürdü.

    

İki yüzü alüminyum kapaklı ve cam çıtası alüminyum olan Composite profil PAL System seri üretiminden dolayı maliyetlerinin düşük olması müşterilerimizin beğenisini kazandı.

Pencere Sistemleri Tanıtım Toplantısına katılan inşaat firmaları, mimarlar ve inşaat mühendisleri, Composite profilin statik dayanımından dolayı rüzgâr yüküne ne kadar dayanıklı olduğunu gösteren cihazlara ilgi gösterdi. Destek saçsız Composite profile 100 kg’lık yük uygulandığında, 10,5 mm esnediği görülen Pal System, mimarlar, müteahhitler ve inşaat mühendisleri tarafından şaşkınlık ile birlikte takdir topladı.

Ersaş Alüminyum, Ersaş Pazarlama Koordinatörü Sedat ÇİMEN tarafından Ersaş Alüminyum PAL SYSTEM serilerinin kullanım alanları hakkında bilgiler verdi. Seminer sonrası akşam yemeği düzenlendi.

Firmamız tarafından organize edilen Ersaş Alüminyum PAL System tanıtım toplantısına katılım sağlayan değerli dostlarımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ayrıca ALU&Art ve Win&ART Proje Dergileri’nden Kadir AKSÖZ’e de davetimize katılım gösterdikleri için teşekkür eder, sektördeki başarılarından dolayı tebriklerimizi sunarız.

We get stronger with PAL System

Ersaş Aluminium Aksaray Producer Dealer BİF Belge PVC and Aluminium Chairman Bilal BELGE, on 16th February 2018, in Ahsaray Hotel, answered our questions at the presentation meeting of Ersaş Aluminium PAL System Series organized for architects, engineers and contractors.

bif belge w69c

bif belge w69d

Powered by OrdaSoft!