mya alumeks logoMYA Mimarlık Genel Değerlendirme Toplantısı’nda, Çalışma Sistemi ve İhracat Hedefleri Değerlendirildi

Şirket Genel Değerlendirme Toplantısı’nda röportaj sorularımızı yanıtlayan MYA Mimarlık Makine ve Yapı Kimyasalları Grubu Genel Müdür Yardımcısı - Satış Koordinatörü Bilge ÇALIŞKAN; “Alumeks; tüm hizmet süreçlerini zamanında eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlamakta ve bu sayede ‘Alüminyum Ürünler’ pazarında markasına duyulan güveni hak etmeyi ve her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır” dedi.

 

mya alumeks 47a

Markanızın günümüz faaliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Alumeks; uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birikimini, değerli müşterilerine ürün ve hizmet kalitesi olarak yansıtmayı ilke edinmiş bir markadır. Artan referansları ile sektöründe her geçen gün zirvedeki yerini kararlı bir şekilde yükseltmektedir. Her zaman yeniliklere açık, güncel teknoloji ve trendleri yakından takip eden Alumeks, müşteri memnuniyetini kurumsal kültürünün en önemli yapı taşı olarak benimsemektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini müşterileri ile ilk iletişim kurduğu andan, yeni projelere imza atana kadar sürdürmeyi ilke edinen Alumeks; tüm hizmet süreçlerini, zamanında eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlamakta ve bu sayede ‘Alüminyum Ürünler’ pazarında markasına duyulan güveni hak etmeyi ve her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır.

Marka bilinirliğini sağladığınız ürün gruplarınıza değinir misiniz?

Markamız Alumeks; alüminyum profil, kompozit, alüminyum ve PVC makineleri, yapı kimyasalları ve aksesuar grubu ile sektörün dikkat çeken, tercih edilen bir markasıdır.

Hilton Garden Inn’de düzenlenen  MYA Mimarlık Şirket Genel Değerlendirme Toplantısında hangi konulara değindiniz?

6 Mayıs tarihinde Hilton Garden Inn’de düzenlemiş olduğumuz MYA Mimarlık Şirket Genel Değerlendirme toplantısında;

a) Teknik Personel,

b) Stok Gücü,

c) Şube ve Bayi Ağı,

d) Eğitimli Personel,

e) Proje İhtiyaçlarına Cevap Verebilme,

 f) Yerel Bulunabilirlik

başlıkları altında eğitim ve yönetim toplantısı düzenleyerek yeniden yapılanma sürecimizi mercek altına aldık. Verimli geçen toplantı sürecimize katılımlarınızdan dolayı size teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Markanızın pazardaki başarı grafiğine ve rekabet noktasında sizi diğer markalardan ayıran öncü farklılıklarınıza vurgu yapar mısınız?

Geleceğe dayalı yatırımlarımız, marka vizyonumuz ve pazardaki yerimiz rekabet noktasında bizi diğer markalardan ayıran öncü farklılıklarımızdır.

Markanızın gelecekteki vizyonuna vurgu yaparak, hedef ve projelerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Alumeks; kurumsal vizyonu, deneyimli teknik ekibi, güler yüzlü müşteri temsilcileri ile sektördeki teknolojik yeniliklerin en kaliteli ürün ve hizmetlerin öncüsü olmaktadır.

MYA Architecture Operation System and Exportation Aims were Evaluated in MYA Architecture General Assessment Meeting

Bilge ÇALIŞKAN, the Deputy General Manager – Sales Coordinator of MYA Architecture Machinery and Building Chemicals Group answering the interview questions in MYA Architecture Company General Assessment Meeting stated “Alumeks completes all service processes timely and without deficit in a quality way and thankfully, aims to deserve the trust given to its trademark in ‘Aluminum Products’ market and increase the same day by day.”

mya alumeks 47b

Powered by OrdaSoft!