orgadata logoOrgadata Yazılım, Avrasya Pencere Fuarı’ndan Nitelikli Ziyaretçi Sebebiyle Memnun Ayrıldı

Orgadata  Yazılım Türkiye Ürün Müdürü Musa SEYHAN Avrasya Pencere Fuarı sonrası gerçekleştirdiğimiz söyleşide, fuarın beklentilerin üzerinde gerçekleştiğine dikkat çekerek; “Bu yıl nitelikli ziyaretçi sayısının diğer yıllara oranla çok daha yüksek olduğunu gözlemledik. Bu durumun, ülkemiz ve firmamız adına geleceğe dair umut verici bir gelişme olduğunu düşünmekteyiz” dedi.

 

orgadata 46a

Katılım sağladığınız Avrasya Pencere  2017 Fuarı’na dair görüșlerinizi alabilir miyiz?

Avrasya Pencere 2017 Fuarı beklentilerimizi büyük oranda karșıladı diyebiliriz. Uzun yıllardan beri bu fuara katılan bir firma olarak, bu yıl nitelikli ziyaretçi sayısının diğer yıllara oranla çok daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bu durumun, ülkemiz ve firmamız adına geleceğe dair umut verici bir gelişme olduğunu düșünüyoruz. Bu yıl fuar adına yakıșır bir șekilde uluslararası bir kimliğe büründü. Özellikle yabancı ziyaretçilerin sayısındaki yükseliș, gerçekten hem firmamız, hem de ülkemiz adına sevindiriciydi. Ülkemizin an itibariyle bulunduğu koșullar göz önüne alındığında bu oranda yabancı ziyaretçinin fuarda yer alması, fuarın ne denli bașarılı olduğunun da kanıtıdır. Yine yerli ziyaretçilerin sayısı ve niteliğinde görülen artıș, artık sektörümüzün bilinçlendiğinin ve yeniliklere açık olduğunun bir göstergesi olmuștur.

Fuarda lansmanını yaptığınız ürünlerin hakkında bilgi verir misiniz?

Bu yıl Avrasya Pencere Fuarı’nda özellikle InfoServer olarak adlandırdığımız kâğıtsız üretim takibi sistemimizin tanıtımını yaptık. Bu sistem imalat așamasında yașanan kâğıt karmașasına ve üretim așamalarının takibinde yașanan tüm zorluklara son veren ve imalatın tüm așamalarını barkod yardımıyla takip edebilen bir yazılım programıdır. Müșterilerimizin ilgiyle karșıladığı bu çözüm kusursuz imalatın anahtarıdır denilebilir.

Ana ürünümüz olan LogiKal’in bu yıl 11.0 versiyonu ile müşterilerimizi karşıladık. Daha hızlı ve daha efektif çözümler sunduğumuz 11.0 versiyon uzun bir çalışmanın ürünüdür. Hazır profil veri tabanlarıyla birlikte sunduğumuz çözümler, yeni versiyonumuzla birlikte tekliften imalata kadar her aşamada mükemmel sonuçlar vermektedir.

Ayrıca akıllı telefon ve tablet uygulamalarımız ile tasarım ve mühendislik programlarımız olan Athena 2016, Flixo 8.0 ve SJ Mepla 4.0 ise sunduğumuz diğer ürünlerdi.

Flixo 8.0 Avrupa normlarına uygun olarak (EN 10077-2 ve EN 12638) ısı geçirgenliği hesabı yapabilen bir yazılımdır.

SJ Mepla 4.0 ile cam stresi, statiği ve pendulum etkisi gibi hesaplamaları yapabilirsiniz.

Sunduğumuz son ürün olan Athena 2017 ise; AutoCAD ile entegre çalışan bir giydirme cephe tasarım ve mühendislik programıdır.

orgadata 46b

Fuarın firmanıza yansımaları hakkında neler söylemek istersiniz?

Yavaş başlayan 2017 yılı için bu fuar sektöre ve firmamıza bir canlılık getirmiştir. Orgadata Türkiye olarak fuar sonrası gerekli çalışmalara başladık. Sektörün en çok tercih ettiği yazılımı sunmanın gururuyla bir sonraki fuara kadar hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz.

Katılmayı planladığınız yurt içi ve yurt dışı fuarlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Alanında lider olan yazılımlarımızdan tüm sektör firmalarının yararlanmasını isteyen bir firma olarak, Dubai (Widofa) başta olmak üzere Almanya, İsviçre, Belçika, Fransa ve Rusya’da uluslararası fuarlara katılacağız.

Eklemek istediğiniz farklı bir detay söz konusu mu?

Öncelikle Avrasya Pencere 2017 Fuarı’nı düzenleyen ve bu etkinliğin bu kadar başarılı geçmesinde emeği olan herkese teşekkür etmek isteriz. Ülkemizin ve ülkemizde bulunan sektör temsilcilerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda yeni kapılar açmasını sağlayan ve bizimde katılmaktan mutluluk duyduğumuz bu fuarın, gelecek yıllarda daha da gelişmesini umut ediyoruz. Fuarda bizi ziyarete gelen tüm dostlarımıza, önümüzdeki senede görüşmek dileğiyle çok teşekkür ederiz.

Ayrıca markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi sebebiyle sizlere de teşekkür eder, dergileriniz ALU&Art ve Win&ART Proje’ye uzun soluklu yayın hayatında başarılar temenni ederiz.

Orgadata Software, from Eurasia Window Fair Satisfied Due to Qualified Visitors

Orgadata Software Turkey Product Manager Musa SEYHAN In the interview that we realized after the Eurasian Window Fair, attention was drawn to the fact that the fair was realized on expectations; "We have observed that the number of qualified visitors is much higher this year than in other years. We think this is a promising development for our country and for our company. "

orgadata 46c

Powered by OrdaSoft!